Trwa ładowanie...

Grażyna Torbicka o mężu. Bywa o niego bardzo zazdrosna

Grażyna Torbicka nie ukrywa, że jest zazdrosna o męża. 60-letnia dziennikarka uważa jednak, że taka zazdrość ma również swoje dobre strony. W swojej książce "Całe szczęście jestem kobietą" tłumaczy jakie.
Share
Grażyna Torbicka skończyła w tym roku 60 lat
Grażyna Torbicka skończyła w tym roku 60 latŹródło: ONS.pl
d11a7gz

Grażyna Torbicka od 38 lat związana jest z kardiologiem Adamem Torbickim Wszystko wskazuje na to, że mimo upływu lat, parę wciąż łączy głębokie uczucie. W swojej książce "Całe szczęście jestem kobietą" Torbicka wyznała, że jest bardzo zazdrosna o męża. Mimo wszystko widzi, też dobre strony tej sytuacji.

"Czasami aż to mnie denerwuje, że jestem taka zazdrosna, ale z drugiej strony też mobilizuje, żeby o siebie dbać" - zdradziła.

d11a7gz

Grażyna Torbicka jest zazdrosna o męża

Torbicka nie chce jednak, żeby zazdrość zaszkodziła jej małżeństwu. Wie, że jej ukochany wzbudza u pań duże zainteresowanie, jednak mimo wszystko daje mu dużo wolności. Dokładnie tego samego oczekuje od niego. Oczywiście w granicy rozsądku. "Mam na myśli wszystko poza zdradą. Bo zdrada jest najtrudniejsza do zaakceptowania" - powiedziała.

Grażyna Torbicka ma 60 lat. Małżeństwo dziennikarki i jej męża inspiruje wiele osób. Pod ich wspólnymi zdjęciami na instagramowym koncie Torbickiej można przeczytać wiele pozytywnych komentarzy. "Para na medal" czy "Wzór do naśladowania" – to tylko niektóre z nich.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Mamy mają moc - Anna Tańska-Zbróg

d11a7gz

Podziel się opinią

Share
d11a7gz
d11a7gz