Trwa ładowanie...

Gwałt w Częstochowie. Właściciel mieszkania zaatakował lokatorkę

67-letni mężczyzna przyszedł do mieszkania uregulować należności za czynsz. Gdy dowiedział się, że lokatorka nie ma pieniędzy, zmusił ją do obcowania płciowego.
Share
Mężczyzna nie widzi nic złego w swoim zachowaniu
Mężczyzna nie widzi nic złego w swoim zachowaniuŹródło: Getty Images
d1k6wdd

Właściciel mieszkania przyszedł po pieniądze 9 czerwca. Drzwi otworzyła mu 45-letnia kobieta, która od pewnego czasu wynajmowała lokum. Gdy przyznała, że nie ma pieniędzy na opłaty, ten ją zgwałcił.

Mężczyzna został już zatrzymany przez policję. Jak informują śledczy, nie widział nic złego w swoim zachowaniu. Sąd jednak zdecydował, że najbliższe trzy miesiące gwałciciel spędzi w areszcie. Grozi mu od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

d1k6wdd

Częstochowska policja przypomina, że przemocą seksualną jest doprowadzenie do poddania się jakiejkolwiek czynności seksualnej wbrew woli drugiej osoby. Przemoc seksualna naraża osobę na cierpienia fizyczne i psychiczne, a także na traumę związaną z tym aktem przemocy.

"Nic nie usprawiedliwia zmuszania drugiej osoby do kontaktu seksualnego. Do przestępstwa tego dochodzi bez względu na płeć. Mężczyźni również mogą paść ofiarą gwałtu" – alarmuje KMP w Częstochowie.

Policja zatrzymała mężczyznę Policja
Policja zatrzymała mężczyznę Źródło: Policja

"Doszłam do ściany". Maja Frykowska o burzliwej przeszłości

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1k6wdd

Podziel się opinią

Share
d1k6wdd
d1k6wdd