Blisko ludziGwiazda "Rancza" pokazała się bez makijażu. Fani nie kryją zachwytu

Gwiazda "Rancza" pokazała się bez makijażu. Fani nie kryją zachwytu

Ilona Ostrowska pokazała się bez makijażu
Ilona Ostrowska pokazała się bez makijażu
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
09.02.2022 11:14

Ilona Ostrowska uciekła przed zimnem na Sri Lankę. Podczas urlopu zapomina o makijażu i pozwala skórze wypocząć. Internauci doceniają takie naturalne ujęcia, co podkreślili w komentarzach pod wpisem aktorki.

Ilona Ostrowska zdobyła sporą popularność dzięki roli Lucy w uwielbianym przez widzów serialu "Ranczo". Mimo że nie powstają już nowe odcinki, produkcja oraz aktorzy, którzy wzięli w niej udział, ciągle cieszą się ogromną sympatią. Jedną z tych gwiazd jest właśnie Ostrowska. Aktorka stara się chronić swojej prywatności, jednak od czasu do czasu pozwala sobie na podzielenie się nieco bardziej osobistym wpisem na Instagramie.

Ilona Ostrowska wypoczywa na Sri Lance

Aktorka dołączyła do grona celebrytów, którzy uciekli w cieplejsze rejony świata. Ostrowska wrzuciła swój autoportret na tle palm, który wykonała w pełnym słońcu i postanowiła wysłać obserwatorom ciepłe pozdrowienia. Podczas urlopu stara się odpocząć od obowiązków. To również czas na regenerację skóry, która odpoczywa od make-upu. Pod postem oczywiście posypały się pozytywne komentarze od fanów serialowej gwiazdy.

"Najpiękniejsza";

"Miejsce aniołów jest w raju" - czytamy wśród licznych wypowiedzi.

Z hasztagów aktorki można wywnioskować, że nie odbywa tej podróży sama. Bardzo prawdopodobne, że na wakacje poleciała z jednym lub dwojgiem dzieci. Być może towarzyszy jej również partner. Przypomnijmy, że aktorka jest w związku z Patrykiem Stawińskim. Para w 2016 roku ogłosiła narodziny syna. Z całą pewnością świetnie się razem bawią!

Ilona Ostrowska nie ma problemu z naturalnymi ujęciami

To nie pierwszy raz, kiedy aktorka pokazuje twarz bez makijażu. Ostrowska nie widzi problemu w pokazywaniu tej wersji siebie. Wizerunek bez obróbki cyfrowej jest bardzo doceniany przez internautów. Gwiazda "Rancza" swoimi wpisami udowadnia, że w erze filtrów upiększających na szczęście wciąż jeszcze doceniana jest naturalność. Nic więc dziwnego, iż pod postami Ostrowskiej pojawia się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!