GwiazdyGwyneth Paltrow marzy o"Downton Abbey"

Gwyneth Paltrow marzy o"Downton Abbey"

Gwyneth Paltrow marzy o"Downton Abbey"
Źródło zdjęć: © AFP
27.01.2013 15:05, aktualizacja: 27.01.2013 21:08

Gwyneth Paltrow przyznała, że chciałaby zagrać w brytyjskim serialu "Downton Abbey". Aktorka jest wielką fanką serialu o życiu arystokracji i służby w pewnej chylącej się ku upadkowi angielskiej posiadłości.

Gwyneth Paltrow przyznała, że chciałaby zagrać w brytyjskim serialu "Downton Abbey". Aktorka, która ostatnio związała się z serią "Iron Man", jest wielką fanką serialu o życiu arystokracji i służby w pewnej chylącej się ku upadkowi angielskiej posiadłości. Nic więc dziwnego, że chciałaby, aby producenci znaleźli dla niej jakąś rolę w czwartym sezonie.
- Gwyneth zakończyła zdjęcia do "Iron Man 3" i ma dość grania w superprzebojach - zdradza znajomy aktorki.

- Chciałaby się skupić bardziej na produkcjach telewizyjnych. Bardzo się jej podobała praca na planie "Glee" i teraz stara się dostać rolę w "Downton Abbey". Podobno twórca serialu, Julian Fellowes, jest poruszony tą wiadomością i pisze dla niej małą rólkę.

Przypomnijmy, że serial "Downton Abbey" emitowany jest od 2010 roku. Produkcja została nagrodzona m.in. Złotym Globem. Była również wielokrotnie nominowana do wyróżnień BAFTA oraz Emmy. Niedawno w Wielkiej Brytanii zakończono emisję trzeciego sezonu. Zdjęcia do czwartego rozpoczną się jeszcze tej zimy.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl