GwiazdyHarry jest bardzo samotny i tęskni za rodziną. Czy to koniec małżeństwa z Meghan?

Harry jest bardzo samotny i tęskni za rodziną. Czy to koniec małżeństwa z Meghan?

Książę Harry i Meghan Markle
Książę Harry i Meghan Markle
Źródło zdjęć: © Getty Images
oprac. AML

11.02.2021 09:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Można przypuszczać, że koniec małżeństwa Harrego i Meghan zbliża się wielkimi krokami? Podobno książę ostatnio bardzo potrzebuje wsparcia Wiliama i Kate. Poprosił ich również przebaczenie. Co więcej na ten temat wiadomo?

O konflikcie Harrego i Williama co jakiś czas donoszą tabloidy. Wiadomo od dawna, że relacja braci nie jest najlepsza. Być może jednak wkrótce ich kontakty się poprawią.

Harry ma dość zachowania Meghan

Podobno ostatnio książę Harry ma dość zachowania swojej żony Meghan i planuje prosić starszego brata o wybaczenie. Podobno z pomocą księżnej Kate chce powrócić do rodziny.

Po ponad roku życia w Kalifornii, gdzie czuje się bardzo samotny, książę Harry chciałby wrócić do Wielkiej Brytanii. Wydawałoby się, że w domu w Santa Barbara panuje sielanka, a Harry i Meghan są wreszcie szczęśliwi. Jednak informatorzy brytyjskiego "Daily Telegraph" twierdzą inaczej.

Podobno Harry ma już dość ambicji Meghan. Życie w Kalifornii miało być spokojne, tymczasem ona cały czas wymyśla nowe projekty. Do tego Harry czuje, że coraz bardziej traci kontakt z rodziną. Książę cierpi też z powodu utraty swoich tytułów wojskowych i ma poczucie, że prawdziwe życie jest zupełnie gdzieś indziej.

Podobno bardzo tęskni także za swoimi brytyjskimi przyjaciółmi oraz bratem.

Harry chce wrócić do Anglii?

Harry ma się pojawić na Wyspach Brytyjskich na setnych urodzinach dziadka, księcia Filipa, a także na dorocznym "Trooping the Colour" królowej w czerwcu, oraz na historycznym odsłonięciu pomnika poświęconego jego zmarłej mamie księżnej Dianie w dniu 1 lipca.

Biorąc pod uwagę, że przez ostatnich kilka lat William i Harry pracowali razem nad posągiem Diany, byłoby naprawdę wstyd, gdyby nie byli w dobrych stosunkach, kiedy dojdzie do uroczystego odsłonięcia pomnika.

Meghan i synek Archie na uroczystościach się nie pojawią, a książę Harry będzie wtedy w Anglii sam. To sprawia, że ​​Harry chce jak najszybciej odbudowywać relacje z bratem – być może także z ojcem, księciem Karolem i królową Elżbietą.

Według informatorów bulwarówki, chce on też zasięgnąć rady na temat możliwości opuszczenia Ameryki i powrotu do domu. W tym ma mu pomóc dobra relacja z księżną Kate. Żona Williama słyszała już, jak bardzo Harry jest nieszczęśliwy w Ameryce.

Dodatkowo źródło twierdzi, że Harry szuka podpowiedzi, jak może zostawić Meghan, nie wywołując przy tym skandalu.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (26)
Zobacz także