GwiazdyHilary Duff szczerze o ciąży. Wiele kobiet nie chce się do tego przyznać

Hilary Duff szczerze o ciąży. Wiele kobiet nie chce się do tego przyznać

Hilary Duff szczerze o ciąży. Wiele kobiet nie chce się do tego przyznać
Źródło zdjęć: © East News
Karolina Błaszkiewicz
26.07.2018 11:32, aktualizacja: 26.07.2018 12:46

Hilary Duff, amerykańska aktorka i piosenkarka, wkrótce zostanie mamą po raz drugi. Na Instagramie napisała, jak naprawdę czuje się w "błogosławionym stanie". Jak się okazuje, wolałaby już urodzić, niż znosić trudy ciąży.

"Cycki są duże, brzuch duży, ciało duże. Kurde… Ciąża jest ciężka. Wysyłam miłość wszystkim mamom, które ją znoszą... Ta podróż męczy jak cholera, jednocześnie to coś absolutnie wyjątkowego. Wspaniale nosić w sobie małe życie, ale…" – czytamy w poście Hilary Duff, która niedługo urodzi córkę.

Po "ale" pojawia się lista ciążowych "zażaleń", o których nikt właściwie nie mówi. Zwłaszcza osoby z pierwszych stron gazet. Ciąża jawi się jako cudowny stan, tymczasem prawda bywa zupełnie inna i bardziej skomplikowana. "Prawie niewykonalne jest dla mnie założenie butów… Mam też dość wstawania 9 razy w nocy, żeby się wysiusiać… Patrzę na swoje ciało i nie wierzę, że należy do mnie" – wylicza Duff.

Z drugiej strony celebrytka stara się przypominać sobie, że kobiety to twardzielki. "Jesteśmy mocne i piękne! Dajemy radę!" – stwierdza. I trudno nie bić jej braw za taką szczerość.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl