ycipk-2t424d

Historia związku Jerzego i Lidii Owsiaków. To nie była łatwa miłość

Jerzy Owsiak i jego małżonka w tym roku będą obchodzić 43 rocznicę ślubu. Okazuje się, że ich związek nie był łatwy. Para musiała pokonać wiele przeszkód.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jerzy Owsiak ma 65 lat
Jerzy Owsiak ma 65 lat (ONS.pl)
ycipk-2t424d

Jerzy Owsiak i jego małżonka Lidia poznali się w liceum ogólnokształcącym. Twórca Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy nie miał tam łatwego życia. Rówieśnicy nie akceptowali jego oryginalnych i kolorowych strojów. Na szczęście w obronie Owsiaka stanęła Lidia, która później zaoferowała Jerzemu korepetycje z księgowości. Między nastolatkami szybko zaiskrzyło. Po kilku tygodniach zostali parą.

Ich związek nie trwał jednak zbyt długo. Po maturze Lidia poszła na studia, a Jerzy trafił do wojska. Nie nadawał się jednak do służby – po trzech miesiącach trafił do szpitala psychiatrycznego. Po zwolnieniu para spotkała się ponownie i szybko wzięła ślub. Nie obyło się bez przygód. Owsiak nie chciał założyć klasycznego garnituru, co bardzo nie spodobało się przyszłemu teściowi.

ONS.pl
Podziel się
ycipk-2t424d

"Początki naszego małżeństwa były piękne, wielka miłość i fascynacja, a potem zaczęliśmy dostrzegać swoje wady. Na początku kłóciliśmy się tak bardzo, że byliśmy o krok od rozwodu. Powiedziałam do Jurka, że małżeństwo to układ dwojga ludzi z różnych rodzin, różnie wychowanych" – powiedziała żona Owsiaka. Ich związek na szczęście przeszedł próbę czasu. Dobrym rozwiązaniem był kompromis.

"Zawsze pamięta o każdej rodzinnej uroczystości. Jest czuły i uwielbia dawać kwiaty i prezenty. Dostaję je nie tylko na rocznice ślubu, ale także na co dzień bez okazji" – mówi żona twórcy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Owsiak dodaje, że nie wierzy w idealne związki, w których nie ma kłótni.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-2t424d

Zobacz także: #11pytań: W pracy często boi się o życie. W zamian dostaje grosze

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2t424d

ycipk-2t424d
ycipk-2t424d