Trwa ładowanie...
d2ltz66

"Homoseksualizm można wyleczyć". Kontrowersyjna autorka wydała szkolny podręcznik

Zdaniem Barbary Charczuk przyczyną rozwijania się orientacji homoseksualnej u mężczyzn jest lęk przed odpowiedzialnością. Autorka podręcznika "Wygrajmy młodość" twierdzi, że nikt nie rodzi się homoseksualistą i chce, aby nauczyciele wpajali to polskim uczniom.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edukacja seksualna w polskich szkołach to gorący temat od kilku miesięcy
Edukacja seksualna w polskich szkołach to gorący temat od kilku miesięcy (East News)
d2ltz66

Pomimo tego, że coraz więcej Polaków zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna jest właściwa edukacja seksualna w szkołach, to i tak nadal pojawiają się kontrowersyjne książki, których czytanie wywołuje gęsią skórkę. Wśród nich niewątpliwe jest podręcznik dla nauczycieli prowadzących zajęcia z wychowania do życia w rodzinie przygotowany przez Barbarę Charczuk. O książce zrobiło się głośno dzięki redakcji oko.press, która wnikliwie ją przeanalizowała.

Autorka książki "Wygrajmy młodość. Scenariusze zajęć wychowawczych i prorodzinnych dla uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych” twierdzi, że homoseksualizm to nieprawidłowa postawa wobec siebie i ludzi, która rozwinęła się w wyniku niewłaściwych stosunków panujących w rodzinie oraz jako skutek lęku przed braniem odpowiedzialności za swoje decyzje.

Zobacz także: Zofia Klepacka podburza rodziców. Mocna reakcja wiceprezydenta Warszawy

d2ltz66

Autorka przygotowała scenariusze dla nauczycieli, w których krzywdząco przedstawiono role społeczne kobiety i mężczyzny. Barbara Charczuk wprost twierdzi że dla kobiety najważniejsze są realne potrzeby jej bliskich, a dla mężczyzny kluczową rolę odgrywa sukces zawodowy.

Książka wywołała oburzenie wśród wielu internautów, którzy nie mogą uwierzyć, że w XXI wieku ktoś jeszcze próbuje w ten sposób edukować dzieci. Głos zabrał nawet wybitny reportażysta Mariusz Szczygieł, który wprost określił nauki Charczuk jako szkodliwe i zaburzające rozwój dzieci.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2ltz66

Zobacz także: Kobiety w Roli Głównej - rozmowa z Magdaleną Kanoniak

d2ltz66

Podziel się opinią

Share

d2ltz66

d2ltz66