Horoskop dzienny – 22 marca. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny – 22 marca. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny 22 marca
Horoskop dzienny 22 marca
Źródło zdjęć: © Adobe Stock
21.03.2024 18:51

Horoskop dzienny 22 marca. Wenus w koniunkcji z Saturnem zapowiada piątek, który przyniesie ze sobą wątpliwości oraz trudne uczucia, z którymi trzeba się będzie zmierzyć. Lekka melancholia opanuje przedstawicieli wielu znaków zodiaku.

Baran – horoskop dzienny, piątek 22.03.2024

Samotne Barany mogą czuć się nieswojo. Piękna pogoda zachęca do tego, aby spędzić weekend daleko od domu… Ale nie ma z kim. Warto to zmienić, próbując rozszerzyć nieco grono znajomych. Nie chodzi tylko o romanse, rozrywkowi znajomi też bardzo się przydadzą. Skutecznie wyciągną Barana z domu i pomogą mu odkryć uroki zupełnie nowych sposobów spędzania wolnego czasu.

Byk – horoskop dzienny, piątek 22.03.2024

Byk musi w piątek bardziej niż zwykle nad sobą panować, zwłaszcza jeśli czuje się w pewien sposób pomijany lub niedoceniony. Uzna, że nie chce być tylko trybikiem w wielkiej machinie, że do szczęścia potrzebuje czegoś więcej. I dobrze – jeśli tak czuje, musi coś z tym zrobić, ale nie zdradzać przedwcześnie swoich planów. Wiele się może wydarzyć, zanim będzie w stanie zmienić ścieżkę kariery.

Bliźnięta – horoskop dzienny, piątek 22.03.2024

Osoby urodzone w tym znaku miewają różne humory. Zwykle współpracuje się z nimi dobrze, bo Bliźnięta są utalentowane i szybko myślą, ale czasami potrafią się uprzeć przy swojej opinii – i koniec! Wenus w koniunkcji z Saturnem obudzi w nich w piątek to, co najgorsze – upór i protesty, które kompletnie uniemożliwią współpracę. W tej sytuacji Bliźnięta niewiele zdołają osiągnąć.

Rak – horoskop dzienny, piątek 22.03.2024

Raki mogą czuć się w taki dzień samotne i niekochane, zepchnięte na margines zdarzeń, których wolałyby być głównymi bohaterami. Odpowiedzialna za to będzie Wenus w niekorzystnej koniunkcji z Saturnem. Taki układ pociąga za sobą emocjonalny chłód, poczucie wyobcowania i smutku. Wrażliwy Rak jest na takie uczucia szczególnie podatny, dlatego musi postarać się im oprzeć.

Lew – horoskop dzienny, piątek 22.03.2024

Wenus w koniunkcji z Saturnem sprowadzi na Lwa nerwowy dzień, w trakcie którego poczuje, że absolutnie nikt nie docenia jej starań, chociaż codziennie żyły sobie wypruwa dla dobra firmy i swoich przełożonych. Możliwe, że momentem przełomowym będzie jakiś przykry obowiązek, który spadnie na Lwa niespodziewanie, gdy już będzie się szykować do zamknięcia tygodnia.

Panna – horoskop dzienny, piątek 22.03.2024

Jeśli Panna pragnie miłości, musi najpierw pokochać siebie. Taką naukę niesie jej Wenus w koniunkcji z Saturnem, która zaleca zmierzyć się z trudnymi uczuciami. Wszystko jest do przepracowania, jeśli tylko się chce. Nie można jednak unikać trudnych tematów czy uczuć. Możliwe też, że Panna jest zwyczajnie zmęczona – stąd bierze się jej zły humor oraz zwątpienie w sens życia.

Waga – horoskop dzienny, piątek 22.03.2024

Zapowiada się spokojny piątek dla Wag, nie muszą się obawiać problemów i wątpliwości, jakie dopadną pozostałe znaki. Osoby urodzone w tym znaku wykonały już ciężką pracę nad sobą i doświadczyły imponującego wzrostu samoświadomości oraz pewności siebie. Dlatego okażą się odporne na negatywny wpływ planet. Skupią się na tym, co mają do zrobienia – i na tym upłynie im reszta dnia.

Skorpion – horoskop dzienny, piątek 22.03.2024

Wenus w koniunkcji z Saturnem poruszy mroczne strony natury Skorpiona. Nagle i niespodziewanie przestanie mu się podobać pozycja w życiu, którą aktualnie zajmuje. Sądził, że do tego czasu znajdzie się już znacznie wyżej, a tymczasem ktoś inny został wyróżniony. Zazdrość ręka w rękę z zawiścią zdominują na pewien czas myśli Skorpiona. Ciężko będzie mu się od nich wyzwolić.

Strzelec – horoskop dzienny, piątek 22.03.2024

Piątek Strzelca minie szybko i w miarę spokojnie, poprzedni tydzień wykończył go dostatecznie, więc teraz zasłużył sobie na chwilę przerwy. Osoby urodzone w tym znaku powinny odpocząć i zregenerować siły – mają na to cały weekend, więc mogą dowolnie rozłożyć przyjemności w czasie. Jeśli dobrze wypoczną, łatwiej będzie im się zmierzyć z kolejnymi wyzwaniami.

Koziorożec – horoskop dzienny, piątek 22.03.2024

Koziorożec może być w piątek nie w humorze. Poczuje, że jego ambicje nie są zaspokojone, a talent pozostaje niewykorzystany. Zamiast zajmować się ważnymi projektami, w pracy wykonuje nudne i powtarzalne zadania, mimo że stać go na znacznie więcej. Ważne jest, co postanowi z tym zrobić – będzie tylko narzekać czy może porozmawia na ten temat z przełożonym? Nie wolno tego odkładać na później.

Wodnik – horoskop dzienny, piątek 22.03.2024

W wypadku Wodnika sprawy zawodowe powinny układać się bardzo dobrze – uda mu się nawet zamknąć pewien ważny projekt, co do powodzenia którego powoli tracił nadzieję. Zagrożenie pojawi się jednak w życiu rodzinnym. Zadowolony z siebie Wodnik może się okazać ślepy na zły nastrój swojego partnera, więc zamiast udzielić mu wsparcia, pogorszy sprawę swoim egoizmem i brakiem uwagi.

Ryby – horoskop dzienny, piątek 22.03.2024

Podczas piątkowej burzy uczuć i niespójnych emocji Ryby przekonają się, że mogą ufać tylko sobie. Wenus w koniunkcji z Saturnem może sprawić, że poczują się nieszczęśliwe, samotne czy zagubione, jednak mimo wszystko powinny ufać swojemu instynktowi i stale dążyć do wewnętrznej równowagi. Nie mogą dać się pochłonąć negatywnym uczuciom, bo to ścieżka donikąd.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!