Trwa ładowanie...
d1daygx

Horoskop dzienny na czwartek 26 grudnia. Zobacz, co zaplanowały gwiazdy na ten świąteczny czas

Horoskop dzienny na czwartek 26 grudnia dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co wydarzy się w najbliższej przyszłości i czy tego dnia gwiazdy obdarzą cię pomyślnością, a drugi dzień świąt Bożego Narodzenia przyniesie szczęście.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku.
Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku. (123RF)
d1daygx

Horoskop dzienny - Baran

Zamiast się cieszyć i jeszcze napawać tym pięknym, świątecznym dniem, Wy już dziś myślami będziecie wybiegać w kierunku jutrzejszych obowiązków, zadań, pracy i ważnych spraw urzędowych jakie musicie załatwić. Dowiedz się więcej u Eksperta!

Horoskop dzienny - Byk

d1daygx

Poczujecie się dziś zmęczeni, znużeni, wyczerpani, przepracowani nawałem obowiązków ostatnich dni, a do tego pewnie przejedzeni, więc zamarzy Wam się relaks,odpoczynek, słodkie nic nie robienie lub drzemka. Dowiedz się więcej u Eksperta!

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś zdominowane przez pewną starszą kobietę z rodziny, będą musiały wysłuchać Jej zdania i krytycznych uwag, a nawet poddać się presji, bo inaczej nie uchodzi i nie wypada się przeciwstawić. Dowiedz się więcej u Eksperta!

Horoskop dzienny - Rak

d1daygx

Będziecie dziś wyjątkowo spontaniczne, entuzjastyczne, energiczne,chętne do poznawania ludzi, tematów, do nauki, tworzenia i kreatywności, wszystko będzie dla Was ciekawe, nowe, interesujące i fascynujące. Dowiedz się więcej u Eksperta!

Horoskop dzienny - Lew

To kolejny dzień, w którym zapragniecie się bawić, czuć się swobodnie, radośnie, więc maksymalnie wykorzystacie wolny dzień na nadrobienie zaległości towarzyskich, więc zapewne zrobicie obchód po znajomych. Dowiedz się więcej u Eksperta!

Horoskop dzienny - Panna

d1daygx

Panny będą dziś wesołe, radosne, a chwilami szczęśliwe, bo puści już napięcie i stres świąteczny, będą się więc cieszyć z efektów swojej pracy,korzystać z nich w pełni, docenią też obecność swoich bliskich. Dowiedz się więcej u Eksperta!

Horoskop dzienny - Waga

Pomimo tego, że wciąż trwają Święta, przyjdzie się Wam zmierzyć z pewnymi przeciwnościami losu, bo nic nie będzie się toczyć w taki sposób, jaki wcześniej sobie zaplanowaliście, pod górkę, ale do pokonania. Dowiedz się więcej u Eksperta!

Horoskop dzienny -Skorpion

d1daygx

Skorpiony będą miały dziś w sobie spory entuzjazm do działań, których zwykle wcześniej unikały, nie lubiły, nie chciały,czyli czeka je miłe zaskoczenie, zmienią też zdanie i opinię na temat niektórych ludzi. Dowiedz się więcej u Eksperta!

Horoskop dzienny - Strzelec

Osoby urodzone w znaku Strzelca zwykle są nastawione optymistycznie do życia, ale dziś szczególnie i wyjątkowo będą wesołe, uśmiechnięte, pozytywne, a nic ani nikt nie będzie wstanie zepsuć ich miłego nastroju. Dowiedz się więcej u Eksperta!

Horoskop dzienny - Koziorożec

d1daygx

Dla Koziorożców dzisiejszy świąteczny dzień będzie kwintesencją szczęścia, będzie wesoło i miło, widać miłość w uczuciach, ciepło w rodzinie, szczerość i zaufanie w przyjaźni, więc czegóż można chcieć więcej. Dowiedz się więcej u Eksperta!

Horoskop dzienny - Wodnik

Dzisiejszy dzień uświadomi Wam drogie Wodniki, że problemy i dylematy,które często przeżywacie, są tak naprawdę tworzone przez Was samych, a w realnym świecie one nie istnieją lub są bardzo łatwe do pokonania. Dowiedz się więcej u Eksperta!

Horoskop dzienny - Ryby

Dziś drogie Rybki możecie zostać przez kogoś niesprawiedliwie ocenione lub brzydko potraktowane, co Was dotknie i trochę zaboli, jednak zastanówcie się, czy ten ktoś nie miał powodów i słuszności swojej racji. Dowiedz się więcej u Eksperta!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1daygx

Podziel się opinią

Share
d1daygx
d1daygx