Trwa ładowanie...
du1wmmk

Horoskop dzienny na piątek 1 listopada. Sprawdź, co się zdarzy

Horoskop dzienny na piątek 1 listopada. Dobry moment na wielkie decyzje, poważne rozmowy albo ważne deklaracje w związku? Zobacz, co cię czeka. Sprawdź horoskop dzienny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Horoskop na 1 listopada
Horoskop na 1 listopada (123RF)
du1wmmk

Baran

Czeka Cię dziś sporo nerwowych sytuacji, niemiłych zdarzeń i spotkań, do tego ktoś wyprowadzi Cię z równowagi, ale trochę sam sobie będziesz winien, bo nikogo nie ucieszy towarzystwo obrażonego pesymisty.

Byk

Będziesz dzisiaj musiał odnaleźć się w nietypowych i nowych dla siebie sytuacjach, przebywać z obcymi ludźmi, a w takich sytuacjach wychodzą z Ciebie negatywne cechy jak niezręczność, sztywność, brak ogłady.

du1wmmk

Bliźnięta

Dziś dzień poważny, nostalgiczny, melancholijny, pełen zadumy i wspomnień, przygnębiający nastrój udzieli się nawet Tobie, nie lubisz takich sytuacji, ale cóż, czasem trzeba się dostosować do okoliczności.

Rak

Świetnie odnajdujesz się przy okazji spotkań rodzinnych, lubisz te zjazdy, rozmowy, wspomnienia i dziwne opowieści, odpowiada Ci także podniosły i smutny nastrój, a więc dziś poczujesz się jak ryba w wodzie.

du1wmmk

Lew

Będziesz miał okazję zabłysnąć, odegrać rolę duszy towarzystwa, świetnego organizatora, a nawet wodzireja, bo nawet taka okazja jak dziś jest dobra do pochwalenia się jak wspaniale sobie dajesz radę w życiu.

Panna

Zapowiada się całkiem spokojny, stabilny, zrównoważony dzień, a Ty będziesz w podniosłym, świątecznym nastroju i harmonii emocjonalnej, to dobrze, bo rozsądku, rozwagi i umiaru nie może Ci dziś zabraknąć.

du1wmmk

Waga

Pomimo tego, że dziś jest święto, więc teoretycznie wolny dzień, ale niestety nie dla Ciebie, będzie wiele nieplanowanych sytuacji, niespodzianek od losu, a więc chaos, rozgardiasz, czyli będzie się działo.

Skorpion

Atmosfera dzisiejszego dnia wpłynie na Ciebie raczej negatywnie, poczujesz co to melancholia, smutek, tęsknota czy łzy, więc nawet miłe spotkania rodzinne czy towarzyskie nie poprawią Twojego nastroju.

du1wmmk

Strzelec

Wydawać by się mogło, że Ciebie nic nie jest wstanie wprowadzić w łzawy, przygnębiający, depresyjny nastrój i w kiepski humor, a jednak dziś udzieli się on i Tobie, na szczęście tylko na krótką chwilę..

Koziorożec

Będziesz dziś często poirytowany, nerwowy, rozkojarzony i chaotyczny, całkiem to do Ciebie niepodobne, ale wiadomo co jest przyczyną, dni świąteczne powodują zamieszanie w Twoim zawsze poukładanym życiu.

du1wmmk

Wodnik

Jeśli czeka Cię jakieś spotkanie w rodzinnym gronie, to postaraj się nie nakręcać w dyskusjach, nie ponieść emocjom, nie od dziś wiadomo, że Twoje widzenie świata i poglądy są skrajnie różne od większości.

Ryby

Nie specjalnie lubisz takie okazje jak dziś, niechętnie spotykasz się z dalszą rodziną, zwłaszcza z takich smutnych powodów, bo skłania Cię do myślenia o sprawach, których po prostu się boisz i unikasz.

du1wmmk

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Jak powstają kosmetyki?

du1wmmk

Podziel się opinią

Share

du1wmmk

du1wmmk