Horoskop dzienny na wtorek 24 grudnia dla wszystkich znaków zodiaku. Zobacz, co cię czeka

Horoskop dzienny na wtorek 24 grudnia dla wszystkich znaków zodiaku. Zobacz, co cię czeka
Źródło zdjęć: © 123RF

24.12.2019 06:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wigilia będzie dla niektórych czasem wzruszeń, dla innych - pełnym złości i nerwów. Sprawdź horoskop dzienny na wtorek 24 grudnia i sprawdź, co dla ciebie przewidziały na ten dzień gwiazdy.

Baran

Będziecie dziś wyjątkowo uduchowione, w takim podniosłym, poważnym nastroju, jednocześnie w harmonii i równowadze, będziecie mieć poczucie, że jesteście we właściwym miejscu z właściwymi ludźmi w okół.

Byk

Byki poczują dziś w sobie przypływ pozytywnej energii oraz sił witalnych, będą wyjątkowo aktywne fizycznie, zabiegane, ale i bardzo rozgadane, będą widzieć tylko plusy i zalety sytuacji, a więc ich moc wróciła.

Bliźnięta

Troszkę za dużo nerwów, niepokojów będzie dziś w Tobie, a jaka Wigilia, taki cały rok podobno,dlatego postaraj się umiarkowanie spokojnie podchodzić do wszystkiego, a zmienisz ten dzień w całkiem przyjemny.

Rak

Raki dziś poczują się ważne, bo będą w centrum uwagi i zainteresowania otoczenia, każdy będzie się starał o Waszą uwagę, zamienić choć parę słów, spytać jak się masz, co u Ciebie słychać-będzie naprawdę miło.

Lew

Dla Lwów to będzie taki czas duchowego odrodzenia, przejścia z jednego etapu w drugi, a więc odczujecie znaczenie transformacji,kwestia tylko czy to będzie zmiana korzystna, czy efekt odwrotny-okaże się.

Panna

Kiedy wykonasz już wszystkie swoje prace i obowiązki, resztę dnia poświęć na swoje życie duchowe, pomarz, pomyśl, pomedytuj, a dzięki temu nabierzesz zdrowego dystansu do życia, do świata,do ludzi-wyluzujesz.

Waga

Będziecie dziś służyć innym pomocą, ale nie w tej fizycznej kwestii, tylko doradczej, jako pewien autorytet w konkretnym temacie, to Was ucieszy, dowartościuje, poczujecie się ważni,szanowani i docenieni.

Skorpion

Skorpiony będą dziś zamyślone, rozmarzone, co im nieczęsto się zdarza, trochę przez to odizolowane od reszty otoczenia, ale to ich wybór, one tak lubią, kiedy nikt nie ma dostępu do ich życia wewnętrznego.

Strzelec

Dziś wyjdą z Was cechy, o które zwykle nikt Was nie podejrzewa, a więc spokój, stabilność, rozwaga, roztropność, a nawet domatorstwo, będziecie w równowadze i harmonii sami ze sobą oraz ze wszystkimi dookoła.

Koziorożec

Docenicie dziś to, na co cały rok tak pilnie i sumiennie pracujecie w pocie czoła, a więc dom, rodzinę i wszystko co posiadacie, to będzie miłe uczucie spełnienia i życiowej satysfakcji, a więc pełen sukces.

Wodnik

Dziś wyciągniecie asa z rękawa i zaskoczycie swoich bliskich, bo będziecie uroczy, czarujący, grzeczni dla wszystkich, nawet dla osób,których zwykle nie trawicie,którzy działają Wam na nerwy-cud po prostu.

Ryby

Będzie światowo, na wysokim poziomie, najwyższy standard,bo Rybki lubią luksus i przepych, zadbacie o każdy szczegół dekoracji, potraw, ubioru, ale oprócz tego uda Wam się stworzyć to co najważniejsze, nastrój.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także