Trwa ładowanie...

Horoskop miłosny od 28 października do 3 listopada. Gwiazdy będą bardzo łaskawe

Horoskop miłosny od 28 października do 3 listopada. Ten tydzień może się okazać przełomowy dla wielu znaków zodiaku, zwłaszcza tych, które wciąż czekają na miłość. Przeczytaj horoskop miłosny i sprawdź, czy tobie też gwiazdy dadzą szansę na pozytywną zmianę.

Horoskop miłosny od 28 października do 3 listopada. Gwiazdy będą bardzo łaskaweŹródło: iStock.com
do2catp
do2catp

BARAN

Barany w związkach nie będą miały czasu ani na dłuższe rozmowy, ani na kłótnie a nawet spokojny wieczór będzie należał do rzadkości. Niestety nadmiar obowiązków sprawi, że Baran będzie cały czas zajęty a Partner będzie miał więcej na głowie, bo całe obowiązki domowe spadną na niego. Na szczęście Baran i Partner wszystko uzgodnią i dopracują. Dzięki temu, mimo braku czasu w związku będzie spokojnie a nie nerwowo. A w weekend zamiast odpocząć będą mieć w domu gości, rodzina dalsza i bliższa.

Wolne Barany będą żyły imprezami w stylu Halloween i wymyślaniem różnych strojów. A ponieważ okazji do randek im nie zabraknie, to na jednej z imprez mogą zakochać się w przystojnym zombie lub innym księciu.

BYK

Byki myślami będą błądziły w zaświatach i cały wolny czas poświęcały na rozmyślania nad sensem życia. A ponieważ to będą dla nich bardzo istotne sprawy, to by mieć energię do myślenia będą zajadały się słodyczami i popijały je dobrym winem. Partner nie za bardzo będzie miał jak na Byka wpłynąć bo jego melancholijny nastrój nie pryśnie tak łatwo. Nawet propozycja bardziej ziemskich rozrywek, szczególnie w nocy i sypialni nie sprawi, że Byk wróci myślami na ziemię i do przyziemnych spraw. Partner lepiej niech nie nalega, bo Byk jak chce potrafi stawić bierny opór, a z Bykiem który nic nie chce robić nie ma jak się dogadać.

Wolne Byki zaczną polowanie. Szczególnie, że ktoś z ich znajomych wbił Bykowi szpilę i dokuczył, że nikogo nie ma. To zmotywuje Byka do działania i sprawi, że zacznie intensywnie szukać. A do weekendu znajdzie kilku ciekawych kandydatów do randki.

do2catp

BLIŹNIĘTA

Bliźniak będzie rozkojarzony. Jego Partner może się spodziewać różnych przygód i niespodziewanych niespodzianek. A od połowy tygodnia Bliźniak postanowi celebrować życie. Skoro czas tak szybko przemija, to Bliźniak postanowi albo powiększyć rodzinę, albo żyć dniem codziennym lub po prostu postanowi niczym się nie przejmować, tylko robić to o czym pomyśli. Parter chętnie przyłączy się do tego, jednak już w weekend niestety zacznie zajmować się ważniejszymi sprawami. Mimo to trzeba przyznać, że nie będzie się z Bliźniakiem nudzić a nawet może chodzić bardzo niewyspany w tym tygodniu.

Wolne Bliźnięta postanowią jak najwięcej czasu spędzać z nowymi osobami. Może jedna z nich okaże się tą właściwą. Imprezy, spotkania a nawet randki z Internetu. Teraz Bliźniak będzie szalał a co ważniejsze to szaleństwo sprawi mu dużo przyjemności.

RAK

Rak będzie w nostalgiczno-depresyjnym nastroju. Zacznie czepiać się Partnera bez powodu, humor będzie mu się zmieniał jak w kalejdoskopie a co gorsze, Rak sam nie będzie rozumiał o co mu chodzi. Dlatego Partner Raka postanowi nie zwracać na to uwagi i będzie nadal zachowywać się normalnie. Licząc, że Rak dojdzie do siebie. Jednak dopiero po rozmowie z przyjaciółką Rak poukłada sobie pewne sprawy w głowie. I choć nie odzyska od razu dobrego humoru, to jednak stanie się bardziej znośny dla otoczenia i Partnera. W weekend zajmie się przygotowaniami do Wszystkich Świętych i raczej nie poświeci za wiele czasu Partnerowi.

Wolna Raki zaczną myślami wracać do rodziny i tych, którzy już odeszli z ich życia. Nie będą myślały o imprezach czy zabawie, raczej skoncentrują się na duchowym aspekcie nadchodzących świąt. Dlatego na randki nie będą miały ochoty a na spotkania z przyjaciółmi będą wybierać się w spokojne miejsca.

do2catp

LEW

Lew zacznie planować, organizować i koordynować wszystko co ma związek z nadchodzącym świętem. Uzgodni wszystko z dalszymi krewnymi i przygotuje grafik, kto i kiedy co ma robić i jakie ma zadanie. I choć jego Partner będzie starał się choć odrobinę odciągnąć jego myśli od tych spraw, to na niewiele to się zda. Nawet w nocy starania Partnera pozostaną bez odpowiedzi, bo Lew jak tylko przyłoży głowę do poduszki to zaśnie. Dlatego Partner odpuści sobie i po prostu będzie robił swoje, zgodnie z grafikiem Lwa.

Wolne Lwy zaczną szaleć na imprezach i spotkaniach z przyjaciółmi. Ich czar i urok przyciągną płeć przeciwną i zaczną się starania o to, kto zdobędzie Lwa. A ponieważ Lew zacznie grać trudnego, to cały tydzień będzie zwodzić, podpuszczać i w końcu nagradzać najbardziej wytrwałych.

PANNA

Panna na słowo święta wpadnie w organizacyjny szał. Tu trzeba jechać, tam posprzątać a tu przygotować nocleg. Dlatego Partner Panny, przyzwyczajony zresztą do jej stylu działania, będzie cicho i zrobi to co Panna mu każe. Dzięki temu przygotowania pójdą szybko i bez problemu. A w domu będzie panował spokój. I tylko wieczorem jak znajdą chwilkę tylko dla siebie, Panna okaże Partnerowi jak bardzo docenia to co dla niej robi i jak bardzo jest dla niej ważny.

Wolne Panny większość wolnego czasu spędzą pomagając rodzinie przy przygotowaniach i porządkach. Nie będą miały za bardzo ochoty na imprezy Halloween lub zwykłe wyjścia z przyjaciółmi. A to chętnie spotkają się z tymi członkami rodziny, z którymi rzadko się widzą.

do2catp

WAGA

Waga będzie miała doskonały humor i jej Partner od razu to odczuje. Atmosfera w domu będzie wspaniała i choć nie będą mieli dla siebie za dużo czasu to i tak będą doskonale się czuli ze sobą. A co ważniejsze przyjazd dalszej rodziny pokaże wszystkim, jaki maja wspaniały związek. Później Waga dostanie kilka telefonów i dowie się, że idealnie ze sobą wyglądają i działają. Waga będzie zadowolona słysząc to i powie wszystko Partnerowi. I choć nie będą mieli czasu na wspólne chwile, to i tak będą sobie okazywać czułości przy każdej okazji.

Wolne Wagi zaczną zastanawiać się czy tworzyć coś na siłę czy nie A może przestać szukać i poczekać na zrządzenie losu. W końcu jak ktoś pisany to i tak się zjawi. Waga będzie długo się nad tym zastanawiać, a ponieważ nie będzie wiedziała co zrobić i jaką decyzję podjąć, to postanowi nic nie robić.

SKORPION

Skorpion zacznie wszędzie doszukiwać się zdrady. Dla jego Partnera nie będzie to żadna nowość. Skorpion ma co jakiś czas taki etap, dlatego Partner nie podejdzie do tego na poważnie. Jedynie w czasie spotkania rodzinnego może dojść do niemiłej sytuacji, jak Skorpion zacznie przy wszystkich płakać jaki to jest biedny i zdradzany. Wtedy Partner nie wytrzyma i powie przy wszystkich o paru tajemnicach jakie Skorpion ma przed rodziną. A to zaboli Skorpiona bardzo mocno. A ponieważ Skorpion jest mściwy to postanowi odegrać się na Partnerze nawet na portalach Internetowych. W związku Skorpiona może zacząć się "wojna domowa".

Wolne Skorpiony zamiast na obowiązkach będą skupione na imprezach i kostiumach. Zresztą ich wyobraźnia zacznie mocno pracować i Skorpion w głowie będzie miał tylko gorące chwile z nowymi partnerami i nowe pomysły do zrealizowania. Niestety większość z tego zostanie w wyobraźni, choć część uda się Skorpionowi zrealizować.

do2catp

STRZELEC

Strzelce będą skupione na swoich wewnętrznych doznaniach i uczuciach. Zajrzą w głąb siebie i poważnie zaczną zastanawiać się nad tym co czują i dlaczego. Partner zauważy zmianę w zachowaniu Strzelca i sam się zastanowi co się dzieje. W końcu postanowi porozmawiać i to okaże się dobrą decyzją, bo Strzelec otworzy się przed nim i pewne sprawy wyjaśnią się. Taka rozmowa oczyści atmosferę w związku a nawet pozwoli coś zmienić. Niektóre pary pomyślą nawet nad terapią dla par.

Wolne Strzelce będą rozdarte miedzy tradycją rodzinną a nowym podejściem do świąt ich przyjaciół. A co ważniejsze nie znajdą zrozumienia w rodzinie, dlaczego mają inaczej obchodzić ten czas. Dlatego Strzelce będą bardzo niezadowolone i rozbite emocjonalnie. Nawet pocieszenie na randce nie za wiele pomoże.

KOZIOROŻEC

Koziorożce w związku będą bardziej zajęte sprawami Partnera i jego rodzina niż swoimi. Dlatego może na tym tle dochodzić do nieporozumień. Bo Partner też potrafi sobie radzić i nie potrzebuje niańki tylko Partnerki. Koziorożec nie za bardzo będzie rozumiał o co mu chodzi, nawet jak poważnie porozmawiają. Jedynie przez to Koziorożec wpadnie z kiepski nastrój bo uzna, że Partner nie docenia jego wysiłków ani starań. I nawet miłe słowa od Partnera nie zmienią jego humoru. A w święta Koziorożec będzie bardziej milczący niż zwykle.

Wolne Koziorożce mogą usłyszeć, że sprawiają wrażenie zdesperowanych i gotowych na wszystko. Dlatego nie mogą stworzyć żadnego poważnego związku. Koziorożec weźmie sobie te słowa do serca i poważnie zastanowi się nad ich sensem. I może przez to dojść do różnych wniosków.

do2catp

WODNIK

Duchy, dusze, życie po śmierci , kara lub nagroda po śmierci. Wodnik zacznie żyć w innym zupełnie świecie. I choć Partner zrozumie, że atmosfera świąt, spotkania rodzinne i wspominanie zmarłych, temu sprzyjają, to w pewnym momencie nie wytrzyma i powie dość. Szczególnie jak Wodnik zaprosi znajomych na seans spirytystyczny. Wtedy wybuchnie. Prawie dosłownie, bo zrobi po spotkaniu Wodnikowi awanturę i może powiedzieć parę przykrych słów np. o braku odpowiedzialności. Na szczęście Wodnik stwierdzi, że nie będzie sobie psuł karmy awanturą i przemilczy te słowa.

Wolne Wodniki będą bawiły się na imprezach Halloween i korzystały z życia. Fakt przemijania i kruchość życia sprowokują je do celebrowania życia i radości. A to będzie dla nich doskonałe w tym dość trudnym duchowo czasie.

RYBY

Rybom ani chwile z Partnerem, ani domowe obowiązki nie będą w głowie. One skoncentrują się głównie na przygotowaniach do świąt, na sprzątaniu grobów i na planowaniu spotkań z rodziną. Ich Partnerzy nie będą mieli za dużo do powiedzenia, tym bardziej, że im też zorganizują czas i zajęcia. Na szczęście to będzie dobre, bo w związku nie będzie czasu na drobiazgowość i kłótnie o byle co. A w weekend rodzinne spotkania będą ważniejsze iż wspólne chwile we dwoje.

Wolne Ryby będą wspominały przyjaciół, znajomych , rodzinę, nieudane związki i ogólnie całą przeszłość. Nie będzie to dla nich miły czas ani łatwy. Ale za to mogą przez przypadek spotkać osobę, która tak jak Ryby potrzebuje wygadać się i oderwać myśli od przeszłości. Ta osoba może okazać się później bardzo ważna dla Ryb.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

do2catp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
do2catp