GwiazdyHoroskop partnerski na tydzień od 14 do 20 października

Horoskop partnerski na tydzień od 14 do 20 października

Horoskop partnerski na tydzień od 14 do 20 października
Źródło zdjęć: © iStock.com

14.10.2019 05:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ten tydzień może zaskoczyć niejedną parę i przynieść niespodziewane zwroty akcji dla singli. Przeczytaj horoskop partnerski na tydzień 14 do 20 października i sprawdź, co cię czeka.

Koziorożec

Ona: W Twoim życiu może pojawić się osoba o dobrym sercu i racjonalnym myśleniu. Osoba która zapewni Ci uczuciowe wsparcie i która będzie robiła wszystko, aby zapewnić szczęście, a także będzie spełniać Twoje życzenia nie z powodu obowiązku, ale również z powodu uczucia. Może to być partner poznany podczas podróży służbowej lub podczas spraw związanych z finansami.
On: Prawdopodobnie zaczniesz wprowadzać w życie swoje plany. Zdecydowanie będziesz wyrażać swoje przekonania, poglądy. W kontaktach z bliską Ci osoba wykorzystaj swój urok osobisty i mądrość życiową. Wyborów dokonuj w oparciu o racjonalność i logikę. Pamiętaj, że w sytuacjach trudnych możesz skorzystać z porady specjalisty.

Wodnik

Ona: Pewne sytuacje i sprawy przestaną być aktualne. Może to oznaczać odcięcie się od danej sytuacji. Niewykluczone zakończenie relacji, która nie była sprzyjająca dla rozwoju lub konieczność dokonania zmian w związku istniejącym. Pozbądź się swoich starych przekonań i spróbuj pogodzić się z tym, co niesie nieuchronny koniec.
On: W sferze uczuciowej prowadzić będziesz dość aktywne życie, co oznaczać może eksperymentowanie zarówno w stałym partnerstwie jak i w innych relacjach. Twoja pomysłowość i kreatywność umożliwi Ci zbliżenie się do bliskiej Ci osoby. Masz dużą szansę na przezwyciężenie wszelkich problemów w związku.

Ryby

Ona: Podejmowane przez Ciebie działania w nadchodzącym czasie ukierunkowane będą na ustabilizowanie związku. Najwyraźniej zmierzać będziesz do osiągnięcia porozumienia ze swoim partnerem. Podczas częstych rozmów dotyczących wspólnej przyszłości poczujesz z nim wyjątkową więź. Możesz też liczyć na swobodną wymianę myśli oraz porozumienie na wszystkich płaszczyznach, a także jego zaangażowanie w planowanie wspólnej przyszłości.
On: Niezależnie od tego czy jesteś w związku czy też nie, w nadchodzący tydzień zapowiada pojawienie się zupełnie nowej, ekscytującej znajomości. Możesz być bardziej niż zwykle skłonny do poszukiwania nowych wrażeń. Zatrzymaj się na chwilę i zastanów się nad tym co zamierzasz zrobić.

Baran

Ona: Narzucisz sobie dyscyplinę i wykażesz się odwagą co pozwoli Ci przetrwać w sytuacjach trudnych. Wszelkie zmagania, zakończą się powodzeniem. Z całą pewnością przejmiesz inicjatywę w miłości. Możesz liczyć na namiętność w związku oraz silnie wyrażane uczucia. Postaraj się odnaleźć w sobie witalność i łagodność.
On: Może towarzyszyć Ci niepokój uczuciowy, który prawdopodobnie wywoła zamieszanie i przyniesie zazdrość, różnego rodzaju obsesje oraz niestabilność związku i niepewne plany. Wsłuchaj się w swoją podświadomość i szukaj odpowiedzi i podpowiedzi w swoich snach.

Byk

Ona: Uwierz w swoje szczęście i daj mu szansę. Odczuwać będziesz swego rodzaju komfort psychiczny. Uzmysłowisz sobie, iż posiadasz ogromne zasoby, do tego, pozwalające kochać. Z całą pewnością będziesz dbać o swoją relacje i pielęgnować ją oraz cieszyć się z tego, że jesteś w związku, który ma solidne podstawy. Singielki mogą poznać poznać kogoś, kto będzie podziwiał ich umiejętności i talenty.
On: Nadchodzący czas przyniesie szczęście w partnerstwie, dobre relacje oraz zgodę. W sferze partnerstwa możesz liczyć na spokojne życie, bez przykrych niespodzianek, a także dobre kontakty. Zapowiadają się piękne uczucie oraz stan zadowolenia i spełnienia. Możesz także spotkać charyzmatyczną osobę, mającą na Ciebie dobry wpływ.

Bliźnięta

Ona: W nadchodzącym czasie możesz liczyć na wyjątkowe wsparcie ze strony partnera. Zapowiada się stabilizacja w stałych związkach., gdyż w życiu uczuciowym sprawy toczyć się będą w dobrym kierunku. Postaraj się zapanować nad tkwiącą w Tobie siłą i bądź świadoma konsekwencji podjętych działań.
On: Zapowiada się pomyślność w sprawach uczuciowych. Odczujesz nadzieję na lepsza przyszłość. Będzie to odpowiedni czas na podjęcie konkretnych działań, mających na celu dokonanie pożądanej przez Ciebie zmiany w obrębie Twojej relacji. Pojawia się liczne spotkania pełne emocji. Oczekuj zaproszenia na uroczystość rodzinną.

Rak

Ona: Możesz spodziewać się oddalenia od osoby z którą jesteś w związku. W sferze partnerstwa poszukiwać możesz oświecenia poprzez analizowanie własnych działań, myśli i uczuć. Bardziej skupiać będziesz się na własnych przeżyciach wewnętrznych, będziesz ostrożna i możesz, unikać aktywności.
On: Zapowiada się niezwykłe ożywienie w związkach. Możesz liczyć na płomienny romans lub spodziewać się niezwykle miłej niespodzianki. Prawdopodobnie otrzymasz bardzo dobrą wiadomość lub zaskoczy Cię przyjazd kogoś od dawna oczekiwanego.

Lew

Ona: Przy podejmowaniu ważnych decyzji dotyczących partnerstwa bardziej kierować się będziesz rozumem niż sercem. Nie oceniaj jednak zbyt surowo swojego partnera. Zanim podejmiesz jakiekolwiek kroki rozważ wcześniej wszelkie plusy i minusy. W życiu uczuciowym kieruj się uczciwością, a w swojej relacji zadbaj o równowagę i harmonię.
On: Twoja cierpliwość prawdopodobnie zostanie wystawiona na próbę. Możesz wstrzymać się z podejmowaniem działań z powodów, których wcześniej nie brałeś pod uwagę. Zmień swój punkt widzenia, a wtedy prawdopodobnie pojawi się możliwość zobaczenia wszystkiego w nowym świetle. Kieruj się uczuciem ale nie wyrzekaj się siebie.

Panna

Ona: Możesz poczuć się przemęczona nadmiarem obowiązków. Będą towarzyszyć Ci takie uczucia jak zniecierpliwienie oraz poczucie ograniczenia. Twój partner może nie spełniać pokładanych w nim oczekiwań. Nie spiesz się jednak, nie okazuj zniecierpliwienia, pospiech może Ci zaszkodzić w dalekosiężnych planach.
On: Możesz zacząć dominować w związku, dyktować własne warunki i być jego siłą napędową. Ze względu na swój perfekcjonizm postrzegana możesz być przez swoją drugą połówkę jako osoba surowa, potrafiącą realizować każdy plan. Pozostań wierna swoim ideałom i pozwól, aby doświadczenia kształtowały Twoje decyzje.

Waga

Ona: Spodziewaj się przyjemnych sytuacji - takich, które wywołują uśmiech na twarzy. Prawdopodobnie sprawy uczuciowe rozwiną się w takim stopniu, że mogą przejawić się pod postacią związku lub kolejnego etapu w już istniejącej relacji. Twoje uczucia będą odwzajemnione, a Twój partner okaże się czułym kochankiem.
On: Będziesz podążał za głosem serca, przez co odrzucisz racjonalizm i analizę. Szczególnie wyróżniać się będziesz irracjonalnym myśleniem i postrzeganiem rzeczywistości poprzez pryzmat emocji. Ponieważ sprawy uczuciowe dominować będą w Twoim życiu i całkowicie zdeterminują Twoją egzystencję możesz jedynie poddać się im i przyjąć je, abyś miał możliwość zapanowania nad nimi.

Skorpion

Ona: Spodziewaj się przełomowych chwil w swoim życiu, gdyż nadchodzący czas może być bogaty w różne bardzo romantyczne zdarzenia. Może pojawić się sytuacja, w której będziesz musiała dokonać wyboru w związku. Przezwyciężaj wewnętrzne przeciwieństwa i dąż do połączenia tego co skłócone.
On: Zapowiadają się kłopoty sercowe i wyznania, które mogą doprowadzić do łez. Sytuacja może nie spełnić Twoich pragnień lub oczekiwań, w związku z tym mogą pojawić się rozczarowanie i cierpienie. Niestety może okazać się, że Twój związek nie ma już racji bytu, wypalił się, pojawiło się oszustwo lub zdrada.

Strzelec

Ona: Możesz przechodzić kryzys emocjonalny, odczuwać niepokój i brak pewności siebie, a trwałość Twojego związku może zostać poddana próbie. W Twoim przekonaniu relacja, w której się znajdujesz może być nie jest do końca spełniona, a Twoja partnerka może mieć inne potrzeby i oczekiwania.
On: Możecie się od siebie oddalić lub też jedna ze stron wycofa się ze związku. Prawdopodobnie w ostatecznym rozrachunku okaże się, że Twoja relacja była jedynie rezultatem chłodnej kalkulacji. Ktoś może ukrywać swoje prawdziwe uczucia i wykazywać się nadzwyczajną ostrożnością wskutek wcześniejszych, traumatycznych doświadczeń.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także