Trwa ładowanie...

Horoskop tygodniowy 22-28.07.2019. Szykuje się zamieszanie

Szykuje się czas zamian i nowych wyzwań.

Share
Horoskop tygodniowy 22-28.07.2019. Szykuje się zamieszanieŹródło: 123RF
dm4gb39

Baran

Miłość: Możesz spodziewać się interesującej znajomości lub wiadomości od osoby poznanej, która zechce objawić swoje uczucia. Osoby samotne mogą oczekiwać poznania kogoś nowego. Będziecie też przejawiać skłonności do flirtowania, ale uważajcie, bo nowo poznana osoba nie musi przejawiać stałości w uczuciach.
Praca: Pokazują się nowe umowy, kontrakty, zawieranie porozumień. Dla osób poszukujących pracy jest szansa na pozyskanie ciekawej propozycji.
Finanse: Jakieś dodatkowe pieniążki mogą wpłynąć na Wasze konto. Raczej to może być coś co uzupełni budżet domowy niż będzie stałych przypływem gotówki.
Zdrowie: Uważajcie na kończyny dolne, przeziębienia w dolnych partiach nóg. W wodzie zachowujcie ostrożność, czasami czyhają tam pułapki na nasze stopy.

Byk

Miłość: Wykorzystajcie ten czas na nowe znajomości, jeśli tylko jesteście osobami samotnymi. To dobry czas na nawiązywanie kontaktów. Bądźcie jednak ostrożni przed zbytnim szastaniem uczuciami.
Praca: Atmosfera w pracy powinna sprzyjać spokojowi. O utratę pracy w tym tygodniu nie powinniście się martwić. Jeśli szukacie pracy to pomogą w tym znajomości koleżeńskie.
Finanse: Kontrolujcie finanse. W kartach nie widać przypływu gotówki, a raczej zamrożenie pieniędzy.
Zdrowie: Jeżeli coś Wam doskwiera to karty pokazują powrót do zdrowia. Podobnie jak u Baranów pokazują się kończyny dolne.

Bliźnięta

Miłość: Wypłyńcie na szerokie wody miłości. Może wakacje to też dla Was chwilowa rozłąka z osobą ukochaną i tęsknota za nią, ale głowa do góry. Płyńcie przez ocean uczuć, niekiedy ze wzburzonymi falami.
Praca: Z pracy powinniście czerpać zadowolenie i satysfakcje. Może też pojawić pochwała. Zdaje się, że w tym okresie przyjdzie Wam wykonywać to, co lubicie.
Finanse: Jakieś małe pieniążki. Ale sprawdzajcie wydatki, żeby nie było, że łatwo przyszło łatwo poszło.
Zdrowie: Mogą się pojawić bóle stawów i kręgosłupa, ale też bóle głowy. To jednak wydaje się być skutkiem przepracowania i zbytniego obciążenia organizmu.

dm4gb39

Rak

Miłość: Wiadomość od ukochanej osoby. Coś może napisać. Niektórzy będą oczekiwali, że miłość na odległość może się przerodzić w coś bliżej siebie, ale to jeszcze nie czas.
Praca: W pracy stabilnie, poradzicie sobie z obowiązkami.
Finanse: Cisza, nic się nie wydarzy. Uwaga na niepotrzebne wydawanie pieniędzy.
Zdrowie: Może warto zmienić dietę i skorzystać z ziołowych kuracji. Nie lekceważcie żadnych dziwnych narośli na skórze.

Lew

Miłość: Pięknie, pięknie. Słońce świeci, miłość kwitnie.
Praca: Ktoś może szepnąć o awansie dla Was, albo lepszym stanowisku pracy. Warto rozważyć taką propozycję. Dla szukających pracy pojawią się propozycje.
Finanse: Nie widać wielkiego przypływu gotówki.
Zdrowie: Panowie warto zadbać o siebie i o swoje organy płciowe.

Panna

Miłość: Czas na uczucia, poznanie tej właściwej połówki. Osoby w związkach poczują odwzajemnienie uczuć.
Praca: Wszystko powinno się ułożyć tak jak chcecie. Jeżeli prowadzicie firmę, to spodziewajcie się sukcesu w biznesie.
Finanse: Nie bądźcie rozrzutni, owszem są wakacje i każdemu się coś należy, ale zachowajcie przy tym zdrowy rozsądek.
Zdrowie: Może rutynowa kontrola uzębienia? Pomyślcie o tym. Nie lekceważcie żadnych objawów gardłowych i skórnych.

Waga

Miłość: Drogie Wagi, jakiś Pan czai się na horyzoncie. Może ciekawa znajomość wakacyjna, ale warto zwrócić uwagę na tego, który puszcza do Was oczko.
Praca: Bezrobotni mają dobry tydzień na znalezienie pracy, zatem powinniście się wziąć za siebie i wykonać kilka kroków w tym kierunku. Osoby pracujące mogą liczyć na dobry tydzień w sprawach zawodowych. Zrealizowane transakcje handlowe przyniosą zyski.
Pieniądze: Raczej nie zapowiada się przypływ gotówki. Spróbujcie jakoś przebrnąć ten tydzień bez znaczących strat.
Zdrowie: Przeziębienia i infekcje. Warto skontrolować jak pracuje nasz układ odpornościowy.

dm4gb39

Skorpion

Miłość: Jeśli jesteście samotni to czas coś z tym zrobić. Powziąć jakieś konkretne decyzje i działania. Nie jest tak, że nic nie da się zrobić. Otwierają się możliwości. Czas zacząć działać.
Praca: Jeżeli planujecie jakieś zawodowe przedsięwzięcia to bądźcie spokojni. Powinny przynieść wymierne efekty. Dobry czas na działania zawodowe.
Finanse: Bądźcie sprytni i nie dajcie się oszukać. Pilnujcie pieniędzy, portfeli i wszelkich zapisów w umowach kupna. Nie wydawajcie za dużo i odłóżcie na ten tydzień większe transakcje.
Zdrowie: Zdecydowanie potrzebujecie odpoczynku na świeżym powietrzu. Organizm jest przepracowany i potrzebuje odpoczynku.

Strzelec

Miłość: To nie będzie tydzień na amory. Starajcie się trzymać nerwy na wodzy.
Praca: Stabilnie i pozytywnie. Wasza pozycja jest niezagrożona. Nie ma powodów do zmartwień.
Finanse: Widać finansowe wsparcie od mężczyzny. Trzeba być silnym w swoich postanowieniach.
Zdrowie: choroby wieku dziecięcego mogą dać znać o sobie. Starajcie się pilnować, nie przeziębiać i nie przeceniać swoich możliwości.

Koziorożec

Miłość: W uczuciach stabilnie. Wasz związek jest mocno ugruntowany. Osoby w związkach poczują, że jedna osoba jest dominująca.
Praca: Coś się może zakończyć i zrobić miejsce nowemu. Jeżeli coś ciąży nad Wami od jakiego czasu może lepiej to odciąć i zostawić za sobą.
Finanse: Nie widać przypływu gotówki. Pilnujcie swoich finansów.
Zdrowie: Kręgosłup jest zbytnio obciążony. Potrzebujecie odpoczynku.

Wodnik

Miłość: Ktoś podeśle Wam wiadomość o swoich uczuciach. To nie zawsze musi być komunikat wprost. Czasami gesty mówią więcej niż słowa.
Praca: Przyjaźnie ze zrozumieniem jesteście traktowani w swojej pracy. Przynosi Wam ona satysfakcję otwierając nowe możliwości.
Finanse: Będzie przypływ gotówki nawet taki, którego się nie spodziewaliście do końca.
Zdrowie: Dobre i stabilne. Nie ma powodów do obaw. Jedynie wysoka temperatura może dać się we znaki.

dm4gb39

Ryby

Miłość: Panowie mają szansę na poznanie nowej miłości. Ogólnie Ryby będą bardzo męskie i będą zwracać na siebie uwagę płci przeciwnej.
Praca: To będzie dobry tydzień. Ktoś dostrzeże Wasz wkład w sprawy zawodowe. To może poskutkować nawet propozycją awansu.
Finanse: Stabilnie. Nie ma powodów do zmartwień. Panujecie nad swoją sytuacją finansową i materialną.
Zdrowie: nadmierna ilość płynu w organizmie. Zwróćcie uwagę na nerki i pęcherz.

dm4gb39
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dm4gb39
dm4gb39