Trwa ładowanie...

Ich małżeństwo skończy się rozwodem?

lub księcia Williama i Kate Middleton zbliża się wielkimi krokami. Tymczasem w mediach nie ustają spekulacje na temat sławnej pary. W internecie wciąż pojawiają się nowe sensacyjne wiadomości dotyczące ich związku.

Ich małżeństwo skończy się rozwodem?Źródło: AP
d1rd56k
d1rd56k

W mediach nie ustaje szum wokół zbliżającego się ślubu księcia Williama i Kate Middleton. Spekulacje dotyczą już nie tylko samej ceremonii, ale także tego, jak dalej potoczą się losy najsłynniejszej pary świata. Uważni obserwatorzy życia królewskiego zauważyli ostatnio, że nad wszystkim królewskimi parami ciąży klątwa, która z pewnością dosięgnie również Williama i Kate. Na czym ma polegać?

Olbrzymi szum na całym świecie wywołały doniesienia na temat klątwy, która rzekomo od lat nęka wszystkie królewskie pary, które zdecydowały się wziąć ślub w obecności kamer nadających "na żywo". Z im większą pompą odbywa się ceremonia, tym większe podobno jest prawdopodobieństwo... szybkiego rozwodu.

Jak donoszą brytyjskie media, wszystkie związki, które zawierane były przed kamerami, są skazane na porażkę. Przykłady?

d1rd56k

Owa "klątwa" dosięgła chociażby księcia Karola i Dianę Spencer, których głośny ślub oglądało 750 milionów ludzi na świecie. Uroczystość miała wielką oprawę - równie głośny był jednak także ich rozwód. Podobny los spotkał również inne królewskie pary.

Nie przetrwało małżeństwo księżniczki Małgorzaty i Antony'ego Armstrong-Jonesa. Huczny ślub miała także księżniczka Anna (córka królowej), która w 1973 roku w opactwie Westminsterskim poślubiła kapitana Marka Philipsa - i rozwiodła się niespełna 20 lat później.

Ślub księcia Williama i Kate Middleton chce oglądać aż 2 miliardy ludzi na świecie. Czy to oznacza, że klątwa dosięgnie również tej pary? Na razie czekamy na ich bajeczny ślub...

d1rd56k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1rd56k