Trwa ładowanie...
dppqz30
Ida Nowakowska: nie lubię swoich ramion
Gwiazdy

Ida Nowakowska: nie lubię swoich ramion

Tancerka opowiedziała o swoich kompleksach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dppqz30

Ida Nowakowska sześć lat temu wzięła udział w pierwszej edycji programu "You Can Dance". Choć zajęła tylko 9. miejsce i nie dostała się do finału, odniosła duży sukces. Nowakowska wyjechała do USA, gdzie otrzymała stypendium w prestiżowej szkole tańca Professional Performing Arts School i Steps on Broadway. W Los Angeles otworzyła własną szkołę tańca - Axial Pointe School of Contemporary Ballet, gdzie uczy tańca oraz układa choreografię.

Rok temu wyszła za mąż za Amerykanina Jacka Herndona, którego poznała na pierwszym roku studiów aktorskich na Uniwersytecie Kalifornijskim. Obecnie Ida Nowakowska jest jurorką najnowszej edycji "You Can Dance". W rozmowie z nami opowiedziała o kulcie ciała w Los Angeles oraz swoich kompleksach.

- W Los Angeles wszyscy są fit, nawet nie chudzi, ale fit. Zdrowa żywność jest łatwo dostępna, a co ciekawe tania. Myślę, że w Polsce nie byłoby mnie na nią stać. Wszyscy mi mówią, że mam ładne muskularne ramiona, ale ja ich wcale nie lubię. Wolałabym być stonowana - mówi.

Nowakowska zdradziła, że choć stara się zdrowo odżywiać, to ma wielką słabość do słodyczy.

dppqz30

Podziel się opinią

Share
dppqz30
dppqz30