Blisko ludziIda Nowakowska zachwyciła w białej sukni na sylwestra. Przyćmiła inne gwiazdy

Ida Nowakowska zachwyciła w białej sukni na sylwestra. Przyćmiła inne gwiazdy

Ida Nowakowska i Izabella Krzan szalały na scenie
Ida Nowakowska i Izabella Krzan szalały na scenie
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
01.01.2022 08:52

Za nami "Sylwester Marzeń z Dwójką". Zabawa w Zakopanem była wręcz szampańska, a gwiazdom na scenie dopisywał humor. Jedną z prowadzących show była Ida Nowakowska, która zachwyciła swoimi stylizacjami. Było na co popatrzeć, bo suknie prezentowały się zjawiskowo.

Ida Nowakowska z pewnością jest teraz na topie. Gwiazda Telewizji Polskiej błyszczy na różnego rodzaju imprezach organizowanych przez stację. Jest prowadzącą poranny program "Pytanie na śniadanie" i oczywiście nie mogło jej zabraknąć podczas "Sylwestra Marzeń z Dwójką". Nowakowska zajmuje się konferansjerką na większości koncertów i wydarzeń rozrywkowych organizowanych przez TVP. Razem z nią koncert sylwestrowy prowadził Tomasz Kammel, Izabella Krzan, Małgorzata Tomaszewska oraz Rafał Brzozowski i Norbi. 

Nowakowska zachwyciła w białej sukni na sylwestra

Ida Nowakowska kilka razy zmieniała kreacje podczas sylwestrowego występu. Nie zabrakło cekinów, trenów, falban i bieli. Nowakowska w większości z nich wyglądała jak księżniczka, a rozmiary niektórych kreacji były imponujące. Przy tak okazałych sukniach fryzura musiała być skromna, a włosy gwiazdy zdobiły delikatne perły czy diadem. Trzeba przyznać, że takich kreacji w tym roku nie miała chyba żadna inna gwiazda.

Ida Nowakowska w jednej ze swoich kreacji
Ida Nowakowska w jednej ze swoich kreacji AKPA

Na scenie "Sylwestra Marzeń z Dwójką" zobaczyliśmy gwiazdę polskiej muzyki Marylę Rodowicz oraz Roksanę Węgiel i Rafała Brzozowskiego. Podczas imprezy królowało disco polo. Swoje hity zaśpiewali m.in. Zenon Martyniuk, Sławomir i Kajra, Magdalena Narożna z grupą Piękni i Młodzi oraz zespół Weekend. Pojawił się również Thomas Anders z duetu Modern Talking oraz Jason Derulo.


Ida Nowakowska
Ida Nowakowska AKPA
Ida Nowakowska
Ida Nowakowska AKPA
Ida Nowakowska, Mig, Playboys
Ida Nowakowska, Mig, Playboys AKPA

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl