GwiazdyIlona Łepkowska nie rozumie popularności Małgorzaty Rozenek-Majdan. Oto co o niej powiedziała

Ilona Łepkowska nie rozumie popularności Małgorzaty Rozenek-Majdan. Oto co o niej powiedziała

Ilona Łepkowska o popularności Małgorzaty Rozenek-Majdan
Ilona Łepkowska o popularności Małgorzaty Rozenek-Majdan
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
Aleksandra Lewandowska
05.01.2022 14:10

"Królowa polskich seriali" w jednym z ostatnich wywiadów zdecydowała się skomentować popularność i karierę Małgorzaty Rozenek-Majdan. Ilona Łepkowska stwierdziła, że nie rozumie zainteresowania wokół prezenterki.

Ilona Łepkowska jest jedną z najpopularniejszych producentek seriali w Polsce. To dzięki niej widzowie mogą podziwiać produkcje, takie jak "M jak miłość" i widywać na ekranie swoich ulubionych aktorów: Katarzynę Cichopek czy braci Mroczków. Łepkowska jest jednak znana również z dość ciętych wypowiedzi, w których niejednokrotnie krytykowała karierę danej gwiazdy. Tym razem postanowiła zrobić to z Małgorzatą Rozenek-Majdan.

Łepkowska o popularności Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowała się wystąpić w najnowszym filmie Patryka Vegi "Miłość, seks & pandemia". Z powodzeniem promuje go na swoim profilu na Instagramie, zaznaczając, że w związku z jej osobą "grzecznie już było". Ilona Łepkowska w rozmowie z Pomponikiem została zapytana o to, czy uważa, że Rozenek-Majdan podoła aktorskiemu wyzwaniu.

- U Partyka Vegi pewnie tak… - odpowiedziała producentka.

Choć nie chciała dalej kontynuować tematu twórczości Patryka Vegi, z chęcią odniosła się do osoby Małgorzaty Rozenek-Majdan.

"Pani Rozenek nie jest moją przyjaciółką"

Ilona Łepkowska podkreśliła w rozmowie, że osobiście nie rozumie popularności Małgorzaty Rozenek-Majdan, którą na Instagramie obserwuje ponad 1,4 miliona osób. Producentka nie ma zamiaru ukrywać swojej opinii, ponieważ "mamy wolność słowa".

- Czy ja mówię, że jej nie lubię? Ja często potrafię skrytykować kogoś, kogo dobrze znam i lubię. Uważam, że na tym też polega szczerość. I często też przyjaźń na tym polega, że się bliskim osobom mówi prawdę. Akurat pani Rozenek nie jest moją przyjaciółką, proszę takich wniosków nie wyciągać. Po prostu pewne zjawiska mi się nie podobają i o nich po prostu mówię. Mamy wolność i swobodę wypowiedzi, i jeśli coś mi się nie podoba, jeśli to jest jakieś zjawisko, które uważam za niepokojące, no to się wypowiadam na ten temat. Natomiast pani Rozenek ma tyle osób, które ją lubią, że nawet, jak jest jedna Ilona Łepkowska, która za nią nie przepada, to naprawdę nic się nie stanie - powiedziała Pomponikowi.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.