Trwa ładowanie...

Internautka naskoczyła na Ewę Chodakowską. Tak odpowiedziała trenerka

26 maja wiele celebrytek postanowiło publicznie złożyć życzenia swoim mamom. Na taki gest zdecydowała się również Ewa Chodakowska. Pod jej wpisem pojawiło się jednak kilka przykrych komentarzy. Trenerka postawiła sprawę jasno.

Ewa Chodakowska odpowiada na uszczypliwy komentarz Ewa Chodakowska odpowiada na uszczypliwy komentarz Źródło: AKPA, fot: AKPA
d3p20iy
d3p20iy

Na Facebooku Ewy Chodakowskiej pojawił się wpis, w którym trenerka złożyła swojej mamie życzenia z okazji jej święta. Fanki Chodakowskiej zachwycały się relacją, jaka łączy obie panie. Jedna jednak postanowiła kąśliwie wypomnieć celebrytce, że nie zdecydowała się na macierzyństwo.

Ewa Chodakowska dziękuje swojej mamie

Ewa Chodakowska wielokrotnie podkreśla, że stara się wspierać wszystkie kobiety, nie tylko w ich dążeniu do lepszej kondycji czy szczuplejszej kondycji. Trenerka wiele mówi na temat samoakceptacji oraz o tym, jak zbudować pewność siebie.

W ten szczególny dzień Chodakowska postanowiła podziękować wyjątkowej kobiecie, którą jest dla niej jej mama. Pojawił się dłuższy wpis i wiele ciepłych słów, skierowanych właśnie do rodzicielki trenerki.

d3p20iy

"Nie znam drugiego takiego człowieka. Kobieta, która nauczyła mnie miłości do ludzi, empatii, szacunku, lojalności. Moja mama nauczyła mnie dawać i nie oczekiwać nic w zamian. Wybaczać i nie pamiętać złego. Przyjmować to, co przynosi los z pokorą i najserdeczniej, najcieplej przytulać. Moja mama oddała nam całe swoje życie bez reszty" - napisała.

W komentarzach pojawiło się wiele słów wsparcia.

"Twoja mama musi być niesamowitą osobą";

"Cudownie mieć taki wzór";

d3p20iy

"Piękne słowa Ewo, nasze mamy są najlepsze pod słońcem" - czytamy pod wpisem.

Zaskakujący komentarz internautki. Ewa Chodakowska postanowiła odpowiedzieć

Dla pewnej osoby wpis celebrytki okazał się świetną okazją do tego, aby wypowiedzieć się na temat decyzji Chodakowskiej o nieposiadaniu dzieci.

"Piękne, ale szkoda, że ty tego nie chcesz poczuć, jak to jest być kochanym przez własne dziecko. Jakaś dziwna moda nastała i moje zdanie się nie zmieni. Coraz więcej ludzi otwarcie mówi, że nie chce... Ale dla takich chwil warto, polecam" - stwierdziła internautka.

d3p20iy

Chodakowska nie pozostawiła tych słów bez komentarza i grzecznie odpowiedziała.

"Moja Mama wybrała drogę macierzyństwa, przepiękną drogę, oddając się jej bez reszty... Jak sama przyznaje, to było jej powołanie, a ja będę jej za to dozgonnie wdzięczna, co nie znaczy, że macierzyństwo jest i moim powołaniem" - podkreśliła.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Ewa Chodakowska rozprawia się z hejtem i pytaniami o macierzyństwo

d3p20iy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3p20iy