GwiazdyEwa Chodakowska o przykrej sytuacji na lotnisku. "Przyszło mi dziś zapłakać nad nami, kobietami"

Ewa Chodakowska o przykrej sytuacji na lotnisku. "Przyszło mi dziś zapłakać nad nami, kobietami"

Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
16.02.2022 13:19, aktualizacja: 16.02.2022 13:32

Ewa Chodakowska podzieliła się w mediach społecznościowych ostatnią, przykrą historią, która spotkała ją na lotnisku w Grecji. Trenerka nie może pogodzić się z tym, jak została potraktowana przez młodą kobietę. Ubolewa, że takie sytuacje wciąż mają miejsce.

Choć to nie pierwszy raz, kiedy Ewa Chodakowska spotkała się z tak nieprzyjemną sytuacją (codziennie otrzymuje na Instagramie mnóstwo krytykujących ją komentarzy), ta wzbudziła w niej wyjątkowe emocje. Trenerka wracała razem z mężem z Grecji, gdy na tamtejszym lotnisku musiała zmierzyć się z niespodziewaną reakcją młodej kobiety.

Ewa Chodakowska o sytuacji na lotnisku

Ewa Chodakowska podzieliła się zarówno samym opisem historii, jak i swoimi przemyśleniami na ten temat, w swoich mediach społecznościowych. Trenerka wracała razem z mężem z Grecji, gdy na lotnisku okazało się, że ma jeden kilogram nadbagażu. Młoda kobieta, która ją obsługiwała, powiedziała, że musi w takim razie przepakować swoje torby. Choć ona nie miała z tym problemu, później usłyszała, dlaczego kobieta nie "odpuściła" jej tego jednego kilograma, co zazwyczaj ma miejsce w takich sytuacjach.

"Obok, przy kolejnym check-in siedzi mężczyzna i zwraca się do tej dziewczyny po grecku: 'No weź, nie mogłaś jej puścić z tym jednym kilogramem?' - ewidentnie zaskoczony. Na co dziewczyna odpowiada po grecku: 'Nie! Bo ona mi się nie podoba!' - już dużo mniej przyjemnym tonem" - opisała sytuację trenerka.

Chodakowska, która zna język greckim, zdecydowała się odpowiedzieć wtedy kobiecie.

"Każesz mi przełożyć 1 kg nadbagażu, bo ci się nie podobam? To jest twój argument? W XXI wieku, kiedy kobiety walczą na całym świecie o prawa, gdzie trąbi się o słuszności ruchów wspierających kobiety, ty mnie tak poniżasz. Wstyd! Wstydź się" - powiedziała.

Internautki reagują

Post Ewy Chodakowskiej wywołał ogromny odzew i wiele komentarzy, w których kobiety pisały, że to smutne, że to właśnie kobieta-kobiecie najczęściej podkłada kłody pod nogi.

"Niestety, ale obecnie to bardzo częste, że najwięcej złego kobieta otrzymuje od drugiej kobiety. Pocieszające, że są cudowne wyjątki, które wspierają i nie oceniają!", "Bardzo przykra sytuacja, ale niestety coraz częściej można się spotkać z takimi. Kobieta kobiecie", "I bardzo dobrze, że o tym piszesz. Może to zmusi niektórych do refleksji, jacy są w relacjach do drugiego człowieka i uderzą się w pierś" - czytamy.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (57)
Zobacz także