Trwa ładowanie...

Isla Fisher: "Dostaję resztki po innych gwiazdach"

Isla Fisher przyznaje, że chociaż posiada własną stylistkę, to suknie, w których pojawia się na czerwonym dywanie są dość przypadkowymi wyborami.

Isla Fisher: "Dostaję resztki po innych gwiazdach"Źródło: AFP
d4h06xm
d4h06xm

Isla Fisher przyznaje, że chociaż posiada własną stylistkę, to suknie, w których pojawia się na czerwonym dywanie są dość przypadkowymi wyborami. Aktorka, którą niedługo zobaczymy w ekranizacji „Wielkiego Gatsby'ego”, korzysta z usług słynnej w Hollywood stylistki, Rachel Zoe. Problem polega jednak na tym, że należy do jej mniej sławnych klientek...

- Moja stylistka ubiera Jennifer Lawrence, Anne Hathaway i inne gwiazdy. Dlatego najpierw to one dostają sukienki, wybieram z tego, co odrzucą – a jest tego kilka sztuk, bo zazwyczaj gwiazdy wybierają po kilka sukienek i czekają z ostateczną decyzją do ostatniej chwili. Jestem na końcu łańcucha pokarmowego, dlatego przebieram w tych resztkach i zazwyczaj wybieram pierwszą sukienkę, którą przymierzam, bo zawsze gdzieś się spieszę. Łatwo mnie zadowolić.

Isla Fisher, która od ponad 10 lat związana jest z gwiazdą „Borata”, Sachą Baronem Cohenem i wychowuje z nim dwójkę dzieci, przyznaje także, że pogodzenie życia zawodowego z rodzinnym jest absolutnie niemożliwe.

- Nie można mieć wszystkiego – to mit. Nigdy nie spotkałam nikogo kto miałby jednocześnie idealną karierę i idealne życie rodzinne.

(ma)

d4h06xm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4h06xm