GwiazdyIvana Trump ostro o byłym mężu. Kobieta dosadnie komentuje przegraną Donalda Trumpa

Ivana Trump ostro o byłym mężu. Kobieta dosadnie komentuje przegraną Donalda Trumpa

Ivana Trump po raz kolejny skrytykowała byłego męża.
Ivana Trump po raz kolejny skrytykowała byłego męża.

10.11.2020 11:16, aktual.: 02.03.2022 08:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Emocje jeszcze nie opadły po zaskakujących wyborach prezydenckich w USA. Przegrana Donalda Trumpa odbiła się szerokim echem w mediach na całym świecie, ale ustępujący prezydent nie zamierza tak łatwo odpuścić i od dłuższego czasu grozi sądem za rzekomo sfałszowane wyniki wyborów. Obojętna na porażkę byłego męża nie pozostała Ivana Trump, która w kilku słowach dobitnie scharakteryzowała Donalda.

Choć wybory prezydenckie w USA dobiegły końca, wciąż głośno jest o porażce Donalda Trumpa oraz o jego zachowaniu po ogłoszeniu nieoficjalnych wyników. Prezydent ubiegający się o reelekcję nie może pogodzić się z porażką, co wielokrotnie udowadniał w swoich przemówieniach. Tym razem oliwy do ognia dolała Ivana Trump, jego była żona, która nie kryje niechęci do Donalda.

Ivana Trump ostro o przegranej byłego męża

W miniony poniedziałek o wynikach wyborów wypowiedziała się Melania Trump, która jak można się było spodziewać, w pełni poparła stanowisko swojego męża. Po drugiej stronie barykady stanęła z kolei była żona Donalda Trumpa, Ivana, która wydała wymowny, choć krótki komentarz do zaistniałej sytuacji.

Ivana Trump w rozmowie z magazynem "People" powiedziała wprost, że bardzo cieszy się z porażki byłego męża.

- Chcę, tylko żeby to wszystko się skończyło w taki czy w inny sposób. Naprawdę mnie to nie obchodzi. Nie jest dobry w przegrywaniu. Nie lubi przegrywać, więc będzie walczył i walczył i walczył - dodała dawna żona Trumpa.

Ivana Trump nie kryje zadowolenia

Relacje pomiędzy Ivaną Trump, a jej byłym mężem Donaldem bardzo często są szeroko opisywane. Ich napięte stosunki obrosły legendą, ale patrząc na wymowny komentarz Ivany nie trudno się domyślić, że była żona nie kryje urazy do Trumpa.

Ivana Trump była żoną ustępującego obecnie prezydenta w latach 1977-1992. Ich małżeństwo zakończyło się z powodu skandalu – Donald Trump uwikłał się w romans z aktorką Marlą Maples. Po rozwodzie, w ramach rekompensaty Ivana otrzymała od eks-męża 25 milionów dolarów. Choć od ich rozstania minęło prawie 30 lat, niewiele wskazuje na to, żeby ich stosunki uległy polepszeniu.

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (211)