Blisko ludziIza i Adam Małyszowie szczerze o weselu córki. "Pierwszy dzień skończył się o 8 rano"

Iza i Adam Małyszowie szczerze o weselu córki. "Pierwszy dzień skończył się o 8 rano"

Małyszowie wspominają wesele córki
Małyszowie wspominają wesele córki
Źródło zdjęć: © fot. AKPA
Marta Kutkowska

07.09.2021 09:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ostatnio Iza i Adam Małyszowie nie mogą narzekać na brak wrażeń. Żona skoczka zaledwie tydzień temu zadebiutowała na parkiecie "Tańca z gwiazdami", a w miniony weekend para wydała swoją jedyną córkę za mąż. Podczas wczorajszego odcinka tanecznego show Paulina Sykut-Jeżyna postanowiła dopytać o szczegóły imprezy. Było bardzo hucznie.

Wczorajszy odcinek "Tańca z gwiazdami" był pełen wzruszeń. Producenci postanowili namówić uczestników na zwierzenia i zaprosili na widownię najbliższych. Ten odcinek był z pewnością wyjątkowy dla Izy Małysz, która dwa dni wcześniej bawiła się na weselu swojej córki. Wzruszeni rodzice podzielili się szczegółami zabawy, a ta była wyjątkowo huczna.

Tradycyjne góralskie wesele

Każdy, kto kiedykolwiek był na góralskim weselu, z pewnością zapamięta je do końca życia. Na ślub jedynej córki Małyszów, Karoliny, nie mogło być inaczej. Jedynaczka ślubowała miłość swojemu ukochanemu Kamilowi w ubiegłą sobotę, a zabawa trwała… dwa dni. Okazuje się, że nie tylko młodzi bawili się do rana. Skoczek wraz z żoną zamknęli imprezę o 8 rano:

- Było ciężko. Pierwszy dzień skończył się o 8 rano. Góralskie wesele. Drugi dzień do drugiej, ale już bez nas. Stefano dojechał, żeby jeszcze potrenować. Opuścili salę o 8. Potem pojechaliśmy, żeby troszeczkę się przespać - powiedział zachęcony przez Paulinę Sykut-Jeżynę sportowiec.

Produkcja show miała dla Małyszów niespodziankę. Po występie Izy wyświetliła film z wesela pary. Polały się łzy wzruszenia.

"Chcę zostać babcią"

Iza Małysz po występie zdradziła reporterowi portalu Pomponik, który moment był dla niej szczególnie poruszający.

"Sama ceremonia w kościele. Jeszcze piękny śpiew w tle sprawił, że wiele osób się wzruszyło". Celebrytka przyznała, że sama też uroniła łzę. Nie mogło zabraknąć także pytania o wnuki. Iza Małysz przyznała, że bardzo chciałaby już zostać babcią, ale jej córka mówi, że to jeszcze nie ten czas. 

Wielu też zastanawia się, co młodzi dostali od sławnych rodziców w prezencie. Okazuje się, że rodzice Karoliny Małysz mieli gest.

- To nie jest mieszkanie, to jest talon. Młodzi sami wybiorą, gdzie chcą mieszkać. Przed nimi jeszcze studencki okres, więc mają czas. Na pewno podejmą rozsądną decyzję - powiedział skoczek w rozmowie z reporterem Plotka.

Życzymy całej rodzinie wszystkiego najlepszego.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także