Trwa ładowanie...
dvz3r70

Izabela Olchowicz pozywa Kazimierza Marcinkiewicza. "Nie pozwolę"

Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz nie zamierza milczeć. Po tym, jak sąd na wniosek jej byłego męża, zakazał się jej wypowiadać, ona przystępuje do kontrataku. Właśnie poinformowała, że odpowiedziała pozwem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Izabela Olchowicz pozywa Kazimierza Marcinkiewicza
Izabela Olchowicz pozywa Kazimierza Marcinkiewicza (East News)
dvz3r70

Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz odpowiada Kazimierzowi Marcinkiewiczowi

"Oświadczam, że w związku ostatnimi wydarzeniami złożyłam swój pozew przeciwko osobie pozywającej mnie i czekam na dalszy przebieg sprawy" – pisze na Facebooku Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz. W ten sposób reaguje na sądowy zakaz wypowiadania się o byłym mężu.

dvz3r70

"Tym samym chcę i muszę pokazać, że nie pozwolę, aby jakikolwiek mężczyzna, niezależnie od statusu społecznego oraz tego czy był moim mężem czy nie, obdzierał mnie z moich praw, naruszał moją cześć, godność, dobre imię oraz, aby bezprawnie przypisywano mi czyny przeze mnie niepopełnione" – tłumaczy.

Kazimierz Marcinkiewicz oskarżył swoją byłą żonę Izabelę

Przypomnijmy, jeśli Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz nie dostosuje się do wyroku, będzie musiała zapłacić karę w wysokości 10 tys. złotych. Kilka dni temu "Super Express" podał, że była żona polityka wniosła skargę i żąda wszczęcia postępowania dyscyplinarnego wobec sędziego "ze względu na jego stronniczość".

dvz3r70

Zobacz też: Wesela i komunie. Projektantka o modowych wpadkach Polek

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dvz3r70

Podziel się opinią

Share
dvz3r70
dvz3r70