GwiazdyJacek Borkowski stracił 300 tys. zł. Wiele poświęcił dla miłości

Jacek Borkowski stracił 300 tys. zł. Wiele poświęcił dla miłości

Jacek Borkowski stracił 300 tys. zł. Wiele poświęcił dla miłości
Źródło zdjęć: © ONS.pl
04.04.2019 09:48, aktualizacja: 04.04.2019 10:37

Kilkanaście lat temu Jacek Borkowski porzucił żonę i związał się z Magdaleną Gotowiecką, zmarłą w 2016 roku na białaczkę. Dziś aktor przyznaje, że choć wiele poświęcił dla tej miłości, dziś postąpiłby w ten sam sposób.

Życie prywatne Jacka Borkowskiego wciąż wzbudza zainteresowanie fanów. Kilka miesięcy temu aktor rozstał się z młodszą o 23 lata prezenterką Pauliną Koziejowską, a teraz postanowił opowiedzieć o swoich poprzednich związkach – rozwodzie z Katarzyną Borkowską i życiu u boku Magdaleny Gotowieckiej.

W rozmowie z "Na żywo" aktor przyznał, że rozwód wiele go kosztował. Musiał sprzedać dom, który chciał przekazać swojej córce Karolinie.

– Niestety, w czasie mojego rozwodu z Katarzyną jej finansowe oczekiwania doprowadziły do zlicytowania nieruchomości przez komornika – wspomina Borkowski. Na sprzedaży domu stracił 300 tys. złotych. Musiał również płacić byłej żonie alimenty w wysokości 5 tys. złotych. Z czasem kwota ta została obniżona, aż została całkowicie zniesiona.

– To było ogromne obciążenie. Nie mam stałych dochodów i bywały miesiące, kiedy nie zarabiałem. A miałem na utrzymaniu żonę, syna Jacka i Magdę – wylicza aktor.

Choć nie było mu łatwo, przyznał, że decyzja o odejściu od żony i rozpoczęciu życia u boku Gotowieckiej była najlepszym, co mu się przytrafiło.

– Po rozwodzie zacząłem życie u boku kobiety, która dała mi miejsce, do którego chciałem wracać. To było warte każdych pieniędzy. Gdybym miał teraz podjąć decyzję o odejściu, zrobiłbym to bez wahania – kwituje aktor.

Jak dowiedział się tygodnik, to nie koniec jego sądowych batalii. Rodzina zmarłej w 2016 roku Magdaleny Gotowieckiej wystąpiła do sądu o zwrot zaciągniętej dla niej pożyczki. Możliwe, że Borkowski będzie musiał pokryć koszt z własnej kieszeni.

Pod koniec ubiegłego roku Borkowski zaczął się spotykać z Pauliną Koziejowską. W listopadzie para wiła wspólne gniazdko, w grudniu Koziejowska wydała oświadczenie, w którym poinformowała o rozstaniu. Niedługo później wróciła do swojego byłego partnera.

– To były dla mnie trzy fascynujące miesiące życia. Niestety nasze drogi się mijają. Jacek jest cudownym człowiekiem, świetnym ojcem, super kompanem i bardzo dobrym aktorem. Dlatego mówię stop hejtowi i wszelkim obraźliwym komentarzom na jego temat – pisała Koziejowska na początku grudnia na Instagramie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta