Trwa ładowanie...

Jacek Rozenek ma syna z pierwszego małżeństwa. Przeżywał ciężkie chwile

Jacek Rozenek ma za sobą dwa małżeństwa. Był mężem nie tylko Małgorzaty Rozenek, ale również Katarzyny Litwiniak, z którą był w związku tylko dwa lata. Owocem ich związku jest syn Adrian. Życie niestety go nie oszczędzało - ma na swoim koncie wiele trudnych doświadczeń.

Jacek Rozenek ma syna AdrianaJacek Rozenek ma syna AdrianaŹródło: AKPA, fot: Gałązka
d3fbg1y
d3fbg1y

Jacek Rozenek i Katarzyna Litwiniak byli małżeństwem zaledwie przez dwa lata. - Nastrój był taki, że trzeba było się żenić. Teraz to się zmieniło. Pierwszy rozwód był, gdy byłem bardzo młody. Trochę za młody, więc on nastąpił dwa lata po ślubie - opowiadał o ślubie z Katarzyną Litwiniak Jacek Rozenek w "Pytaniu na śniadanie".

Po rozstaniu z Litwiniak, Rozenek związał się z Małgorzatą, z którą przeżył 10 lat i doczekał się dwóch synów - Stanisława i Tadeusza. Niewiele osób wie jednak, że aktor ma syna również z pierwszego małżeństwa, Adriana, który dzisiaj ma 30 lat.

Adrian Rozenek pomagał mamie. Zachorowała na raka piersi

Mężczyzna przeszedł przez prawdziwe piekło. W 2016 roku u jego matki lekarze stwierdzili raka piersi. Adrian towarzyszył jej i wspierał ją w leczeniu. Wydawało się, że terapia przyniosła pozytywne skutki. Niestety w 2019 roku u kobiety zdiagnozowano nawrót nowotworu z przerzutami do kości. Syn jednak nie poddawał się i zorganizował zbiórkę na drogie specjalistyczne leczenie w Monachium. O pomoc zaapelował w mediach.

"Mama od trzech lat sama dzielnie walczy z rakiem. Niestety w ostatnich dniach okazało się, że przerzuty są poważniejsze niż się spodziewaliśmy. Jedyne co może pomóc to bardzo droga metoda, leczenie protonowe, które jest dostępne tylko w Niemczech. Nie jesteśmy w stanie dozbierać z rodziną takich pieniędzy, dlatego prosimy wszystkich o pomoc" - mówił na łamach "Super Expressu".

Walczył o fundusze na leczenie matki. Spadła na niego wieść o udarze ojca

Kiedy kobieta walczyła z chorobą, na Adriana Rozenka spadła kolejna tragiczna wiadomość. W połowie maja 2019 roku jego ojciec doznał ciężkiego udaru.

d3fbg1y

- Zadzwonił telefon, ojciec nie chciał, żeby kogokolwiek informować, ale sytuacja była krytyczna. Lekarze mówili, że umiera i nie przeżyje nocy. Więc pojechałem się pożegnać z ojcem. Ze wszystkich stron dostawałem informacje, że to już koniec. Nie wierzyłem, że chce mnie zostawić już teraz. Przez całe życie dawał z siebie 120 proc. Zdobywał najwyższe szczyty i biegał jak najdalej. Teraz to walka o coś innego, o powrót do zdrowia - wspominał Adrian Rozenek w programie "Dzień dobry TVN".

Lekarze przewidywali, że aktor nie będzie w stanie chodzić. Obawy się nie sprawdziły - dzięki determinacji i ćwiczeniom Jacek Rozenek wrócił do pełni sił. Niestety Katarzyna Litwiniuk nie miała tyle szczęścia. Mimo zebranych funduszy i podjętego leczenia, kobieta zmarła w kwietniu 2020 roku.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Jacek Rozenek: "Moja wiedza o udarze mózgu była znikoma"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3fbg1y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3fbg1y