Trwa ładowanie...

Dla tej 18-latki nie ma rzeczy niemożliwych. "Jesteś niesamowita"

Victoria Bueno prowadzi TikToka, na którym dzieli się swoimi pasjami. Losy dziewczyny śledzi prawie 75 tys. osób. 18-letnia tancerka jest osobą z niepełnosprawnością, co jednak nie stanowi dla niej praktycznie żadnego ograniczenia. Z powodzeniem nadal tańczy i pokazuje nagrania z makijażowymi tutorialami.

Victoria pokazuje, że ograniczenia istnieją jedynie w naszej głowieVictoria pokazuje, że ograniczenia istnieją jedynie w naszej głowieŹródło: Instagram, fot: vihb_bailarina
d2t8gqi

Victoria jest osobą, która uświadamia, że osoby z niepełnosprawnościami wiodą normalne życie i mają pasje. 18-latka nie ma rąk, co zupełnie nie przeszkadza jej w tańczeniu oraz wykonywaniu pięknych makijaży, trzymając wszelkie pędzelki stopami. Internauci nie kryją, że podziwiają młodą dziewczynę za jej determinację oraz niewątpliwe talenty.

Pokazała, jak wykonuje makijaż stopami. Internauci nie kryją podziwu

Niepełnosprawna 18-latka wrzuciła na TikToka już kilka nagrań, na których zaprezentowała swoje umiejętności taneczne oraz makijażowe. Młoda dziewczyna sprawnie posługuje się pędzelkami z pomocą stóp. Na innych tiktokach widzimy również, że palce u stóp z powodzeniem zastępują jej dłonie. Publikowane przez Victorię materiały wprawiają internautów w podziw.

d2t8gqi

"Jesteś niesamowita";

"Masz niesamowity talent. Jestem pełnosprawna i nie potrafię tak się pomalować";

"Jesteś piękną, silną kobietą";

"Ale świetnie sobie daje radę!" - czytamy w komentarzach pod postem.

Czytając komentarze zauważymy, że Victoria ma fanów na całym świecie - wśród wypowiedzi natkniemy się na te w języku polskim.

Najważniejsza w życiu jest pasja

Pozytywna energia, uśmiech nieschodzący z twarzy to znaki rozpoznawcze tej dzielnej, młodej kobiety. Victoria prowadzi również konto na Instagramie, gdzie zgromadziła już ponad 415 tys. obserwatorów. Na profilu codziennie pojawiają się zdjęcia przygotowanych makijaży oraz fotografie z tanecznych sesji zdjęciowych. 18-latka cały czas uczęszcza na zajęcia taneczne, na których radzi sobie świetnie - zdobywa nawet nagrody podczas konkursów.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Niepełnosprawna Katarzyna przeszła horror w szkole. "Miałam wstrząs mózgu"

d2t8gqi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2t8gqi