ycipk-2q0glj

Jada Pinkett Smith była uzależniona od seksu. Powiedziała to matce na wizji

Jada Pinkett Smith jest jedną z najszczerszych gwiazd Hollywood. O tym, że nie ma dla niej tematów tabu, świadczy ostatnie wyznanie. W swoim facebookowym programie, do którego zaprosiła m.in. matkę, opowiedziała o uzależnieniach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jada Pinkett Smith o uzależnieniach
Jada Pinkett Smith o uzależnieniach (Getty Images)
ycipk-2q0glj

Amerykańska aktorka prowadzi program "Red Table Talk" na Facebooku. W nowym odcinku zdecydowała się wyjawić mroczne sekrety z przeszłości. Do tytułowego czerwonego stołu zaprosiła bliskie jej osoby, w tym matkę Adrienne Banfield-Jones. Kobieta dowiedziała się, że córka cierpiała na wiele uzależnień.

– Kiedy byłam młoda, sądziłam, że seks rozwiązuje wszystkie problemy – powiedziała Jada Pinkett Smith. – Jeśli nie możesz żyć bez seksu, to ok. Ale po ci go aż tyle? Na to trzeba zwrócić uwagę – zauważyła artystka. Dodała, że w swoim życiu była uzależniona również od ćwiczeń i picia. Mimo upływu lat Pinkett-Smith wciąż musi się pilnować. – Nie mam wyboru, inaczej znów się od czegoś uzależnię i będę mieć obsesję – stwierdziła.

ycipk-2q0glj

To nie jest pierwsze takie wyznanie z jej strony. Po samobójczej śmierci przyjaciela Anthony'ego Bourdaina powiedziała, że sama myślała o odebraniu sobie życia. Wcześniej jej córka Willow Smith podczas wspólnego wywiadu przyznała się do samookaleczeń. Jada zareagowała na to płaczem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2q0glj