GwiazdyJada Pinkett Smith pokazała wyjątkowe zdjęcie. Trzy pokolenia kobiet

Jada Pinkett Smith pokazała wyjątkowe zdjęcie. Trzy pokolenia kobiet

Jada Pinkett Smith
Jada Pinkett Smith
Źródło zdjęć: © Getty Images
oprac. KSA

07.05.2021 12:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Żona Willa Smith'a często podkreśla, jak wiele dla niej znaczy rodzina. Przy okazji zbliżającego się Dnia Matki opublikowała stare zdjęcie z rodzinnego albumu, na którym pozuje razem ze swoją mamą oraz z córką Willow.

Jada Pinkett Smith chętnie dzieli się swoim życiem w mediach społecznościowych i wykorzystuje social media do promowania ważnych dla niej treści oraz nauki tolerancji. Poszanowanie praw mniejszości, walka o prawa kobiet czy ochrona środowiska to kwestie, które nie są jej obojętne.

W ostatnim czasie zrobiło się o niej głośno, ponieważ przeprowadziła wywiad ze swoją córką, w którego trakcie dziewczyna przyznała się do poliamorii.

Wyjątkowa relacja

20-letnia Willow Smith powiedziała na facebookowym kanale Red Table Talk, że odkryła w sobie potrzebę budowania kilku związków jednocześnie. To wyznanie może budzić zdziwienie, dlatego od razu dodała, że poliamoria nie ma nic wspólnego ze zdradami czy rozwiązłością.

"Powiedzmy tak, nie zawsze jesteś osobą, która pragnie ciągle seksu, ale twój partner tak. Czy zmierzasz być osobą, która powie: tylko dlatego, że ja nie mam tych potrzeb, ty też nie możesz ich mieć? Właśnie dlatego zaczęłam się interesować poliamorią, ponieważ pozwala na patrzenie na inną osobę nie z perspektywy płci i seksualności" - wytłumaczyła Willow podczas rozmowy w "Red Table Talk".

Jada Pinkett Smith przyjęła wyznanie córki z pełnym spokojem i okazała jej wsparcie. Podobnie zrobiła Adrienne Banfield-Norris, babcia 20-latki, która tamtego dnia również brała udział w audycji.

Miłość i tolerancja, którą darzą się wszystkie trzy, jest godna naśladowania. Jada Pinkett Smith postanowiła jeszcze bardziej podkreślić wyjątkowość rodzinnej więzi i pokazała ich wspólne zdjęcie. "Trzy pokolenia tuż przed Dniem Matki" - dodała w opisie.

W Stanach Zjednoczonych ten dzień jest obchodzony w drugą niedzielę maja i jest uznany przez kongres za święto narodowe.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (17)
Zobacz także