GwiazdyJak wygląda i czym się zajmuje przyjaciółka ''Ani z Zielonego Wzgórza''? Zobaczcie…

Jak wygląda i czym się zajmuje przyjaciółka ''Ani z Zielonego Wzgórza''? Zobaczcie…

Schuyler Grant, Megan Follows. Kadr z filmu.
Schuyler Grant, Megan Follows. Kadr z filmu.
Źródło zdjęć: © Instagram
31.03.2021 14:55

Schuyler Grant w latach 80. zagrała w serii filmów o Ani z Zielonego Wzgórza. Jako 15-latka wcieliła się w rolę Diany, najlepszej przyjaciółki tytułowej bohaterki. W dorosłym życiu jednak z rezygnowała z aktorstwa i poświęciła się zupełnie innej pasji. Zobaczcie, czym się zajmuje podczas pandemii koronawirusa i jak teraz wygląda.

Ciemnowłosa przyjaciółka Ani była jej powierniczką i towarzyszką zabaw. W rolę Diany w latach 80. wcieliła się Schuyler Grant, która zagrała w trzech częściach filmów o przygodach z Zielonego Wzgórza. Później Schuyler zagrała w jeszcze kilku innych produkcjach, jednak były to role epizodyczne i drugoplanowe i nie przyniosły jej już ani sławy, ani sukcesów.

Czym dziś zajmuje się filmowa Diana?

Aktualnie Schulyer jest nauczycielką jogi i trenerką oddechu. Aktorka jest również międzynarodowym dyrektorem popularnego na całym świecie festiwalu jogi WanderlustFestival.

Ostatnio na swoim profilu na Instagramie zamieściła post, w którym informuje fanów, że jej najlepszym sposobem na spędzanie czasu w pandemii jest surfowanie i joga na półwyspie Osa, w południowej części Kostaryki.

- Nie ma lepszego sposobu na wyjście z ciemności minionego roku niż epicka przygoda z surfowaniem i jogą na półwyspie Osa - napisała Schuyler i dodała, że to jej pierwszy duży wypad po kwarantannie.

Po przygodzie z filmową trylogią o „Anii z Zielonego Wzgórza” Schuyler Grant ukończyła Columbia University. Na uczelni poznała swojego męża, z którym jest do dziś. Małżeństwo doczekało się trzech córek, a wszystkie tak samo jak ich mama, kochają jogę.

Niezwykłe korzenie Schuyler Grant

Odtwórczyni Diany pochodzi z niezwykłej rodziny. Jej ojciec jest popularnym historykiem Connecticut, a prababką była sufrażystką Katharine Martha Houghton Hepburn, która wspólnie z Margarte Sanger wpłynęła na dzieje Amerykańskiej Ligi Kontroli Rodzin. Z kolei cioteczną prababką Schuyler była znana na całym świecie Katherine Hepburn, a drugą jej ciotką jest Katherine Houghton znana z roli Kanny, Katary i babci Sokki z filmu ''The Last Airbender''.

Dziś prawie 51-letnia Grant, nadal zachwyca urodą i figurą. Z uwagi na profesję, jaką się zajmuje, ma przepięknie wyrzeźbione ciało. Poznajecie filmową Dianę w tej wysportowanej blondynce?

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (24)
Zobacz także