ModaJaki lakier do paznokci na lato?

Jaki lakier do paznokci na lato?

Jaki lakier do paznokci na lato?
Źródło zdjęć: © Instagram.com | CND,Unistella
21.03.2018 14:24, aktualizacja: 25.04.2018 10:00

Szukając lakierów do paznokci na lato, warto przełamać swoje przyzwyczajenia. Jeśli na co dzień trzymamy się stonowanych stylizacji, pasujących do szkoły, na uczelnię czy do pracy, w wakacje możemy zaszaleć, stosując metaliczny blask, przybierając neonowe barwy lub bawiąc się techniką marmurkową. Jeżeli natomiast lubimy ciężkie kolory i dodatki, tym razem wybierzmy różnorodne wariacje z bezbarwnym lakierem do paznokci.

Marmurkowy lakier do paznokci na lato

Lakiery do marmurkowych paznokci pojawiały się już w poprzednich sezonach. Technika daje jednak dużo możliwości, więc warto poeskperymentować. W wersji letniej można użyć lżejszego jasnego tła i stworzyć kolorowe smugi. Dla wyraźniejszego efektu, paznokcie na lato 2018 dodatkowo dekorujemy złotymi płatkami.

Poszukiwanie najlepszych lakierów do paznokci w dobrych cenach jest teraz o niebo łatwiejsze. Ustrzel ofertę dla siebie z WP radarOkazji!

Obraz
© Instagram.com | winnie is awesome,Unistella,CND

Metaliczny lakier do paznokci na lato

Metaliczny lakier do paznokci to następna z propozycji na lato. Warto pobawić się połyskiem i nie malować płytek w sposób symetryczny. Dobrym dopełnieniem takiego pokrycia będzie lakier bezbarwny, dzięki któremu paznokcie nie będą zbyt ciężkie wizualnie.

Obraz
© Instagram.com | Unistella

Neonowy lakier do paznokci na lato

Wśród lakierów do paznokci na lato królować będą neonowe kolory. Mogą występować samodzielnie, z dodatkami takimi jak brokat, lub być częścią geometrycznej kompozycji. Najbardziej efektownie będą wyglądać na dłuższych paznokciach, w tym migdałkach.

Obraz
© Instagram.com | CND

Matowy lakier do paznokci na lato

Modne lakiery do paznokci na lato obejmują warianty matowe. Do takiej faktury pasować będą mocne orzeźwiające kolory takie jak neonowy róż lub oranż. Dla urozmaicenia, warto nałożyć matowy lakier na co drugi paznokieć.

Obraz
© Instagram.com | misspopnails,winnie is awesome,CND

Bezbarwny lakier do paznokci na lato

Hitem tego lata jest bezbarwny lakier do paznokci. Brzmi niezbyt emocjonująco? Taką bazę w manicure można wykorzystać na różne sposoby np. malując czarne kropki, kontury i paski na przeźroczystym podłożu. Jednym z trendów w stylizacji paznokci w nadchodzącym sezonie będzie minimalizm.

Obraz
© Instagram.com | Deborah Lippmann,Unistella,cnd_italia,cndworld