Trwa ładowanie...

Jakie są idealne jeansy dla mężczyzny? Odpowiadają modelki

Męskie jeansy mogą być obiektem zarówno pożądania, jak i obciachu. Panowie często błądzą w swoich stylizacjach, starając się jak najbardziej przypodobać kobietom. Tymczasem, jak wynika z rozmów przeprowadzonych przez „Vogue”, spodnie wcale nie muszą być niczym specjalnym!
Share
Jakie są idealne jeansy dla mężczyzny? Odpowiadają modelki
Źródło: Materiały prasowe
d1e390y

„Vogue” postanowił zapytać modelki o to, jakie spodnie lubią u mężczyzn. Kto jak kto, ale one znają się na sprawie, a i niejedne męskie jeansy widziały w swojej pracy. Tymczasem ich wybór może zaskoczyć niektórych panów. Wypowiadały się m.in. Ashley Graham, Imaan Hammam, Miranda Kerr czy Rosie Huntington-Whiteley. Jaki jest efekt tych „badań”?

Sprawa jest prosta: mężczyźni na zakupy powinni zabierać swoje kobiety, ponieważ one zwyczajnie wiedzą lepiej. A resztę przedstawiamy w punktach:

Jeansy powinny być dobrze dopasowane.

d1e390y

Jeansy powinny być obcisłe, lecz nie za bardzo.

Jeansy powinny dobrze uwidaczniać atuty mężczyzny.

Jeansy powinny służyć nam długo, lecz nie nadwyrężajmy ich.

Jeansy powinny i mogą być takie, jakie mężczyźni chcą. Akceptowalne jest wszystko, poza Crocsami.

d1e390y

Wszystko jasne?

Patryk Chilewicz
Dziennikarz pop i kulturalny, bloger, warszawiak z wyboru. Redaktor naczelny Vogule Poland, redaktor Fashion Post. Wcześniej związany m.in. z Plejadą, „Faktem", „Przekrojem". Publikował w kilkudziesięciu tytułach w kraju i za granicą. Zajmował się dziesiątkami rzeczy, zna tysiące osób, ale interesują go tylko miliony.

* ZOBACZ TAKŻE W FASHION POST:*

* Street style: dżins w roli głównej*

* Dżins – od górnika do buntownika*

d1e390y

Podziel się opinią

Share
d1e390y
d1e390y