GwiazdyJakim mężem jest Michał Żebrowski? Aktor i jego żona opowiadają o swojej miłości

Jakim mężem jest Michał Żebrowski? Aktor i jego żona opowiadają o swojej miłości

Jakim mężem jest Michał Żebrowski? Aktor i jego żona opowiadają o swojej miłości
Źródło zdjęć: © Instagram.com
Lidia Pustelnik

20.10.2017 10:56, aktual.: 30.10.2018 13:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

– Michał przy bliższym poznaniu zaskakuje. Początkowo sprawia wrażenie nieprzyjemnego gościa, który uważa się za nie wiadomo kogo – mówi Aleksandra Żebrowska, żona aktora. – Nazywam ją lepszą częścią mnie – wyznaje z kolei Michał Żebrowski. Na łamach nowego numeru "Pani" para szczerze, dowcipnie i bez nadęcia opowiada o swojej miłości.

Żona Michała Żebrowskiego postanowiła niczego nie ukrywać. – Sam jest świadomy tego, że ma opinię bufona, ale mam wrażenie, że nie stara się jakoś specjalnie jej zmieniać – zdradziła już na samym początku. – Przyznaję: jest egocentryczny, ale na pewno nie jest egoistą, to ogromna różnica – dodała po chwili. Jest zdania, że pochwały są potrzebne Michałowi do tego, by się rozwijać. Śmieje się, że na szczęście nie muszą to być wyłącznie pochwały od niej.

Jakim ojcem jest Michał Żebrowski? Aleksandra opowiada, że mimo że jest zapracowany, zawsze znajduje czas dla rodziny. – Był obecny przy obu porodach. Przy pierwszym załamał się, że godzina porodu wypadła dokładnie na czas jego przedstawienia. Franek musiał się pospieszyć, żeby tata zdążył do teatru – opowiada.

Gdy Aleksandra go poznała, nie miała pojęcia, że Michał jest aż tak popularny. – Ominęły mnie jego słynne role, bo w tym czasie mieszkałam z rodzicami za granicą. Nie wiedziałam, że to ktoś, do kogo należy wzdychać. Przed naszym pierwszym spotkaniem powiedziałam mamie, że zupełnie idiotycznie umówiłam się z tym panem w miejscu, gdzie jest tłum ludzi, a przecież nie wiem, jak on wygląda – dodaje.

Aleksandra i Michał mieli mieć wspólne lekcje angielskiego, jednak szybko ten plan upadł. Wpadli na siebie znów, kilka lat później. Nie minęły trzy miesiące, kiedy się zaręczyli, a ślub odbył się po roku. Żona aktora opowiedziała też o tym, co ją w nim denerwuje. – Drażni mnie jego punktualność, kiedyś wszędzie byliśmy 20 minut za wcześnie i to niezależnie od rangi wydarzenia – przyznaje.

Między Michałem i Aleksandrą jest 15 lat różnicy. – Oprócz tego, że nie jestem mistrzem nowych technologii, nie odczuwam tego na co dzień. Wydaje mi się, że jeśli ktoś jest twoim dobrym towarzyszem, to zawsze będzie w odpowiednim wieku – wyjaśnia na łamach "Pani" Michał Żebrowski.

Aktor opowiedział też co nieco o rozterkach, jakich doświadczał, kiedy zaledwie po trzech miesiącach znajomości oświadczył się Aleksandrze. – Oświadczając się 21-letniej Oli, zastanawiałem się, czy aby na pewno wie, w co się pakuje. Spytała mnie wtedy: "Czy ja wyglądam na osobę, która nie wie, czym jest rodzina?". I dodała, że mi ufa. Rodzina jest dla niej najważniejsza – opowiada Michał Żebrowski.

Również on wymienił cechę, która najbardziej irytuje go w towarzyszce życia – przy okazji jednak chwaląc żonę. – Denerwuje mnie jej inteligencja. Jak już mi dowali, to celnie. Nasze spory to perfidna erystyka – przyznaje.

Michał i Aleksandra Żebrowscy są małżeństwem od 9 lat. Para doczekała się dwóch synów – Franek ma 7 lat, a Henio 4 lata.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także