GwiazdyJakob Kosel podzielił się zdjęciem. Model nie ukrywa swojej radości

Jakob Kosel podzielił się zdjęciem. Model nie ukrywa swojej radości

Jakob Kosel często chwali się zdjęciem córki.
Jakob Kosel często chwali się zdjęciem córki.
Źródło zdjęć: © AKPA

05.02.2021 14:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jakob Kosel jest modelem, który dużą popularność zyskał dzięki udziałowi w programie "Top Model". Choć ostatecznie nie wygrał edycji, to dotarł do finałowej trójki i szybko rozkręcił swoją karierę. Z roku na rok zyskuje coraz większą popularność oraz rozpoznawalność. O Koselu w ostatnim czasie wspomina się także za sprawą jego życia prywatnego.

Jakob Kosel od pewnego czasu jest związany z influencerką znaną pod pseudonimem Ciocia Liestyle. Ich związek wzbudził sporo emocji, zwłaszcza że kobieta tworzyła do niedawna z pozoru udane małżeństwo z Wujaszkiem Liestyle. Choć para rozstała się w przyjaźni, przez kilka miesięcy spekulowano o możliwych przyczynach rozpadu ich relacji.

Szczęśliwy Jakob Kosel

Kosel razem z partnerką w styczniu tego roku powitali na świecie córkę Michalinę. Para długo utrzymywała w tajemnicy swój związek, ale z czasem zaczęli publikować zdjęcia, które jednoznacznie wskazywały na ich większą zażyłość. Do tej pory nazywają siebie w mediach społecznościowych "współlokatorami", co szybko załapali ich obserwatorzy.

Wieść o ciąży Cioci Liestyle także długo ukrywano przed światem. W ciągu ostatnich tygodni influencerka razem z partnerem dodawała tematyczne fotki, aby potwierdzić, że szykują się na przyjście ich pierwszego dziecka. Po narodzinach małej Michaliny, profil na Instagramie Jakoba Kosela znacznie "ożywił się". Model z chęcią zaczął wstawiać posty z córeczką, choć jeszcze do niedawna ukrywał jej twarz.

Jak przyznał sam Kosel, dostawał mnóstwo próśb od fanów, aby w końcu w pełni pokazał swoją pociechę, zwaną przez niego pieszczotliwie Wiewióreczką. W końcu model przystał na ciągłe ponaglenia od fanów i dodał uroczą fotografię Michaliny.

"Wiem, że jestem ojcem i mogę nie być obiektywny, ale SERIO! NIGDY NIE WIDZIAŁEM PIĘKNIEJSZEJ WIEWIÓRECZKI" - napisał szczęśliwy model.

Pod wpisem zaroiło się od komentarzy zachwyconych dziewczynką internautów. "I trzyma w piąstkach cały Wszechświat", "O ja cię! Cukier lukier i w ogóle", "Cudowna", "Podobna do taty", "Mała księżniczka".

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także