Blisko ludziJanusz Józefowicz pogodził się z córką. Musieli do tego dojrzeć

Janusz Józefowicz pogodził się z córką. Musieli do tego dojrzeć

Janusz Józefowicz pogodził się z córką. Musieli do tego dojrzeć
Źródło zdjęć: © ONS.pl
06.02.2020 09:49, aktualizacja: 06.02.2020 10:11

Janusz Józefowicz i jego córka Kamila Józefowicz w pewnym momencie bardzo się od siebie oddalili. Teraz córka wspiera go w jego nowych planach.

Janusz Józefowicz w rozmowie z "Na żywo" śmiał się, że będzie najstarszym debiutującym reżyserem. W tej roli będzie wspierała go córka, którą łączy z tatą partnerska relacja. Jak wyznaje, oboje musieli do niej dojrzeć. Wcześniej Kamila Józefowicz miała żal do ojca, że zostawił rodzinę i związał się z Nataszą Urbańską.

Janusz Józefowicz pogodził się z córką Kamilą

Kamila Józefowicz potrzebowała czasu, żeby wybaczyć ojcu. Kiedy spakował walizki i wyprowadzał się z domu, życie jej i jej brata wywróciło się do góry nogami. Córka Józefowicza postanowiła skupić się na własnej karierze. Skończyła reżyserię i wyjechała z Polski. "Długo nie przerobiłam w sobie tego tematu, bo po studiach wyjechałam, najpierw do Anglii, potem do Brazylii" – wyznaje w rozmowie z "Na żywo".

To właśnie w Brazylii spotkała się z ojcem, żeby naprawić ich relację. "Nie brakowało emocji, łez żalu. Przepracowali trudną przeszłość" – powiedział "Faktowi" jeden z przyjaciół reżysera. Teraz oboje pracują nad scenariuszem i latem chcieliby rozpocząć zdjęcia do ich wspólnego dzieła.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta