Trwa ładowanie...

Jennifer Aniston jest już w pełni zaszczepiona. Gwiazda pisze, jak się czuje

Jennifer Aniston to kolejna gwiazda, która jest już w pełni zaszczepiona przeciwko COVID-19. O tym fakcie i o swoim samopoczuciu aktorka poinformowałam fanów za pośrednictwem konta na Instagramie. Jednocześnie zwróciła się z apelem o pomoc najbardziej potrzebującym.

Share
Jennifer Aniston jest już w pełni zaszczepiona przeciwko COVID-19. Gwiazda pisze, jak się czuje.
Jennifer Aniston jest już w pełni zaszczepiona przeciwko COVID-19. Gwiazda pisze, jak się czuje.Źródło: Getty Images
d41jded

- W pełni zaszczepiona i czuję się bardzo dobrze – napisała na Instagramie Aniston.

Następnie Jennifer zwróciła uwagę na przywilej, jakim jest możliwość zaszczepienia się oraz dodała, że nie wszyscy na świecie mają taką możliwość.

d41jded

- Mamy ogromne szczęście i przywilej, że mamy teraz dostęp do szczepionek Covid-19 w USA. Niestety, nie wszędzie tak jest, a jak wiemy, zdrowie jednego z nas wpływa na nas wszystkich - kontynuuje Jannifer.

Dostęp do szczepionek jest przywilejem

Na zakończenie postu aktorka dodała informację, że w swoim bio załącza link, pod którym każdy, kto chciałby pomóc najbardziej potrzebującym, dowie się, jak może to zrobić.

- Z myślą o tych, którzy nie mają lub nie będą mieli okazji zaszczepić się i przytulić swoich przyjaciół i rodziny. Zobacz więcej w bio, aby dowiedzieć się, jak pomóc tym, którzy tego potrzebują – napisała gwiazda.

Pod wpisem pojawiło się wiele komentarzy. Jedni zgadzają się z Jennifer , inni gratulują jej zaszczepienia i świetnego samopoczucia, jeszcze inni zarzucają, że uległa propagandzie.

d41jded

Aniston prosi o pomoc dla Indii

Pod linkiem, który Aniston zamieściła w bio, znajdują się informacje na temat zbiórki pieniędzy na pomoc i walkę z pandemią koronawirusa w Indiach.

Na stronie zbiórki czytamy: "Ciężka druga fala infekcji koronawirusowych przetacza się przez Indie, ustanawiając globalne rekordy nowych infekcji. Na całym świecie prawie 1 na 3 przypadki COVID-19 występuje teraz w Indiach. W kwietniu wybuch epidemii przyniósł tam rekordową liczbę przypadków, załamanie systemu opieki zdrowotnej, brak wolnych miejsc w szpitalach oraz brak respiratorów. Zgłaszanych jest ponad 3500 zgonów dziennie."

 Następnie wymienione jest na co organizacja Amerikaners Insia przeznacza pieniądze i jak pomaga oraz link, gdyby ktoś chciał zasilić budżet organizacji.

d41jded

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Rząd obawia się rozkwitu turystyki aborcyjnej. "Kobiety potrzebują pomocy"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d41jded

Podziel się opinią

Share
d41jded
d41jded