Trwa ładowanie...

Jennifer Lopez zwolniła menadżera, bo kazał jej schudnąć!

Znana ze swoich krągłości Jennifer Lopez zwolniła kiedyś menadżera, który powiedział jej, żeby schudła. Gwiazda opowiedziała o tym incydencie podczas wywiadu dla amerykańskiej edycji magazynu „Glamour”.

Share
Jennifer Lopez zwolniła menadżera, bo kazał jej schudnąć!Źródło: AP
d1t5g78

Znana ze swoich krągłości Jennifer Lopez zwolniła kiedyś menadżera, który powiedział jej, żeby schudła. Gwiazda opowiedziała o tym incydencie podczas wywiadu dla amerykańskiej edycji magazynu „Glamour”. Rozmowę z nią przeprowadziła sama Jane Fonda, która nazwała ją „fantastycznym wzorem do naśladowania” oraz określiła jako „kombinację niezwykłej urody, inteligencji i sprytu”.

Kiedy Fonda zapytała czy to prawda, że zwolniła menadżera, ponieważ skrytykował jej wagę, odpowiedziała:
- Byłam naprawdę wściekła. Ktoś uznał, że nie mogę mieć tych kilku nadprogramowych kilogramów – a na pewno nie byłam gruba! To było wredne i pełne uprzedzeń zachowanie. Powiedziałam: „Nie! Taka właśnie jestem, z takimi kobietami dorastałam, to jest piękne i nie ma powodu, żebym udawała, że jestem kimś innym”.

Lopez powiedziała także, że nie zdecydowała jeszcze czy będzie chciała skorzystać kiedyś z pomocy chirurga plastycznego.
- Nie mam opinii na temat operacji, bo jeszcze nie muszę jej mieć. Jasne, że chciałabym w przyszłości czuć się dobrze ze sobą i starzeć się z wdziękiem. Ale zaraz myślę sobie, „A co jeśli nagle będę miała ochotę coś w sobie zmienić?” Jestem otwarta na taką możliwość.

(ma)

d1t5g78
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1t5g78
d1t5g78