Trwa ładowanie...
Płatna współpraca z marką Kärcher

Jesienny must-have w każdym domu

Jesień w Polsce potrafi być wyjątkowo piękna i ma ogromne grono fanów. Dowodzić tego może chociażby popularność hasztagu #jesieniara. Nie ma jednak czego ukrywać – ta pora roku niesie ze sobą pewne wyzwania, zwłaszcza jeśli chodzi o utrzymanie czystości w naszych domach. Liście, błoto, ślady po deszczu - to tylko niektóre z problemów, z którymi przychodzi nam się zmierzyć. Dlatego dziś podpowiemy, jakie produkty mogą uczynić tę jesienną walkę o czystość znacznie łatwiejszą i przyjemniejszą.

 Źródło: Adobe Stock, fot: drazen_zigic
d34ipm9
d34ipm9

Mop elektryczny – niezawodny sojusznik w tej nierównej walce

To urządzenie, które może diametralnie zmienić nastawienie do wątpliwie przyjemnej czynności, jaką jest mycie podłóg. Żeby nie rzucać ogólnikami, posłużymy się konkretnym przykładem - mopem elektrycznym FC 4-4 Battery Set od Kärcher. Oto dlaczego warto go mieć:

1. Usuwa zarówno suche, jak i mokre zabrudzenia. Już nie musisz odkurzać podłogi, a następnie myć jej wodą. Teraz wszystko możesz zrobić jednym ruchem!

2. Czystość bez wysiłku. Dzięki niemu nie musisz nosić ciężkiego wiadra z wodą, wymieniać jej, męczyć się wyżymaniem ścierki czy szorowaniem podłogi. Urządzenie pozwala cały czas pracować czystą wodą, co przekłada się na znacznie skuteczniejsze czyszczenie.

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

3. Doskonałe czyszczenie do samej krawędzi. Nie musisz już martwić się, że pod meblami czy w trudno dostępnych miejscach pozostaną zabrudzenia. Mop FC 4-4 doskonale radzi sobie z czyszczeniem do samej krawędzi oraz, co istotne dla posiadaczy futrzastych przyjaciół, z łatwością usuwa włosy oraz sierść! Dzięki temu podłogi będą lśnić. Dosłownie wszędzie!

d34ipm9

4. Bezprzewodowe korzyści. Mop działa na akumulator, którego długi czas działania - wynoszący do 30 min - umożliwia bezproblemowe wyczyszczenie powierzchni do 90 m kw. Dzięki temu nie musisz martwić się dostępnością gniazdek elektrycznych. Jest to także urządzenie samostojące, które samo się podtrzymuje, a demontowalny uchwyt pozwala dodatkowo zaoszczędzić miejsce podczas przechowywania.

Ważne - w komplecie znajdziesz wymienny akumulator i szybką ładowarkę Duo.

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

5. Łatwe utrzymanie czystości urządzenia. Mop FC 4-4 posiada tryb samooczyszczania, który sprawia, że konserwacja urządzenia nie stanowi żadnego problemu. Co więcej - wskaźnik i dźwięk sygnalizują, gdy zbiornik czystej wody jest pusty, a zbiornik brudnej wody wymaga opróżnienia. Zintegrowany i higieniczny zbiornik brudnej wody, który można zdemontować oraz wyczyścić po zakończeniu sprzątania. Pozwala to uniknąć bezpośredniego kontaktu z zanieczyszczeniami.

d34ipm9

Ten innowacyjny mop to idealne rozwiązanie na jesienne porządki w domu. Pozwala zaoszczędzić czas i energię, jednocześnie zapewniając czystość na najwyższym poziomie.

Robot sprzątający – możesz cieszyć się długimi jesiennymi wieczorami, podłogi posprzątają się same!

Jeśli marzysz o tym, aby twoje podłogi myły się same, pomocną (a może wręcz wyręczającą cię?) ręką służy robot sprzątający z funkcją mopowania. Przykład? RCV 3 od Kärcher. A to dowody:

1. Doskonała skuteczność na twardych posadzkach. RCV 3 to prawdziwy ekspert w tej dziedzinie. Bez problemu poradzi sobie z kurzem, brudem i wszelkimi zanieczyszczeniami.

2. Trzy tryby czyszczenia. Ten robot ma wiele asów w rękawie. Może czyścić na sucho, na mokro lub w trybie łączonym, co oznacza, że dostosuje się do potrzeb tak twoich, jak i twoich podłóg.

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

3. Bezpieczeństwo w pierwszej kolejności. RCV 3 wyposażony jest w czujniki, które skutecznie chronią go przed upadkiem ze schodów lub innych spadków powierzchni. Możesz być pewny, że twój pomocnik nie zostanie uszkodzony.

d34ipm9

4. Wielopoziomowe mapy i sterowanie zdalne. To zdecydowanie tajne bronie tego urządzenia. Aplikacja do zarządzania robotem RCV 3 to prawdziwy game-changer. Możesz zaprogramować robota do pracy na różnych piętrach, a także wyznaczyć obszary, które ma omijać. Idealne rozwiązanie, jeśli masz drapak dla kota lub specjalne miejsca zabaw w dziecięcym pokoju. Intuicyjna aplikacja sprawia, że korzystanie z robota jest niezwykle proste. Nawet jeśli jesteś początkującym użytkownikiem, szybko opanujesz wszystkie jego funkcje.

RCV 3 to nie tylko narzędzie do sprzątania. To prawdziwe i nieocenione wsparcie w codziennej dbałości o czystość w domu. Niezależnie od pory roku.

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Technologia ma ułatwiać życie

Te innowacyjne urządzenia to prawdziwa inwestycja w komfort i wygodę życia. Pamiętaj, że czysty dom to nie tylko kwestia estetyki, ale także zdrowia i dobrego samopoczucia. Postaw na sprawdzone sprzęty, które docenisz zwłaszcza podczas tak kapryśnej pory roku, jaką potrafi być jesień.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Płatna współpraca z marką Kärcher
d34ipm9
d34ipm9