ycipk-3qy94d

Jessica Mercedes i Maffashion 6 lat temu. Sporo się zmieniły

Jessica Mercedes i Maffashion nie zawsze były idealnie wystylizowanymi influencerkami. Ich starą sesję zdjęciowa przypomniał magazyn "Gala". Tak dziewczyny wyglądały 6 lat temu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jessica Mercedes i Maffashion
Jessica Mercedes i Maffashion (ONS.pl)
ycipk-3qy94d

Jessica Mercedes i Maffashion

Jessica Mercedes i Maffashion to jedne z najpopularniejszych blogerek modowych nie tylko w Polsce, ale także i za granicą. Samą Kuczyńską obserwuje na Instagramie ponad milion użytkowników. Dziś stylizacje dziewczyn dopracowane są w każdym szczególe. Do tego dochodzi współpraca z drogimi markami i profesjonalne sesje zdjęciowe. Jednak nie zawsze tak było.

Jessica Mercedes i Maffashion w 2013 roku ONS.pl
Podziel się
ycipk-3qy94d

Zarówno Jessica, jak i Maffashion rozpoczynały swoją karierę jako zwykle, interesujące się modą dziewczyny. Ich stylizacje nie zawsze były perfekcyjne, mimo tego blogerki się ich nie wstydzą.

"Sądzę, że jak na tamte czasy i ówczesne trendy to i tak było super. Nie czuję, że coś robiłam źle lub że jakoś fatalnie wyglądałam. Podobają mi się wszystkie etapy, jakie przechodziłam. Wiesz, gdy zaczynałam, miałam tylko 16 lat. To wszystko zmienia się więc bardzo naturalnie, płynnie. Dorastałam, a mój styl razem ze mną. Ale gdy przeglądam moje dawne zdjęcia, widzę, że to wszystko zawsze było w pewien sposób spójne" – mówiła Jessica w książce "Modna Polka" Natalii Hołowni.

ycipk-3qy94d

Wspólna sesja Jessiki Mercedes i Maffashion

Magazyn "Gala" przypomniał wspólną zdjęcia blogerek. Dziewczyny wystąpiły w sesji zdjęciowej dla czasopisma w 2013 roku. Trzeba przyznać, że od tego czasu sporo się zmieniło.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-3qy94d
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3qy94d

ycipk-3qy94d
ycipk-3qy94d