Blisko ludziJest chora na raka piersi. Nie może liczyć na wsparcie matki

Jest chora na raka piersi. Nie może liczyć na wsparcie matki

Jest chora na raka piersi. Nie może liczyć na wsparcie matki

09.07.2019 12:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Moja mama dzwoniła tylko po operacji i po pierwszej chemii? Od tamtej pory nic" – pisze jedna z internautek na naszym forum Kafeteria WP. Kobieta jest chora na raka.

Na naszym forum Kafeteria WP popularność zyskuje wątek, w którym jedna z internautek opisuje swoje problemy z matką. Kobiet, która jakiś czas temu zachorowała na raka piersi nie może liczyć na jej wsparcie.

"Czy waszym zdaniem to normalne, że moja mama dzwoniła tylko po operacji i po pierwszej chemii? Od tamtej pory nic. Przeszłam już 4 chemie, będzie dalsze leczenie, a ona nawet nie zadzwoni zapytać, jak się czuję. Powiedzieć jej o tym jakoś, czy dać sobie spokój?" – pisze kobieta.

"Trochę mnie to boli, tylko zastanawiam się, co to da? Rokowania mam ponoć dobre i ona o tym wie, więc chyba stwierdziła, że już nie musi się mną interesować" – dodaje.

Komentujące post internautki współczuły kobiecie. Zauważyły jednak, że zachowanie matki wcale nie musi być związane z brakiem zainteresowania córką. Być może jej matka sama jest zszokowana diagnozą i nie wie jak, powinna postąpić.

"Trochę to przykre. Być może ona to na swój sposób przechodzi. Jeśli macie z sobą dobry kontakt, to powinnaś powiedzieć jej wprost, że jest ci przykro i że liczyłaś na większe wsparcie z jej strony" – napisała jedna z internautek. A co wy sądzicie o opisywanej sytuacji? Czy córka ma prawo mieć żal do matki? Jak powinna postąpić?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)