GwiazdyJest córką księdza. Jak dziś wygląda życie Agaty Steczkowskiej?

Jest córką księdza. Jak dziś wygląda życie Agaty Steczkowskiej?

Agata Steczkowska (East News)
Agata Steczkowska (East News)
KAMIL PIKLIKIEWICZ
28.12.2021 16:52

Agata Steczkowska w 2017 r. napisała książkę, w której wyznała, że kiedy przyszła na świat, jej ojciec pełnił jeszcze posługę kapłańską. Jak wygląda dziś życie starszej siostry piosenkarki Justyny Steczkowskiej?

W 2017 r. najstarsza siostra Justyny Steczkowskiej Agata napisała książkę pt. "Miłość wbrew regule". To właśnie tam po raz pierwszy wyznała publicznie, że jej ojcem jest ksiądz.

- Tylko ja jestem dzieckiem księdza, rodzeństwo już nie - tłumaczyła w wywiadzie dla "VIVY!".

Historia miłości rodziców Agaty i Justyny Steczkowskiej

Stanisław Steczkowski poznał kobietę swojego życia w Duląbce, w której był księdzem. Owocem ich miłości jest Agata Steczkowska, która pojawiła się na świecie jeszcze zanim mężczyzna na dobre zrezygnował z kapłaństwa.

- Mama nie uwiodła taty. Tato kochał mamę. Jakby jej nie kochał, nic by z tego nie było - opowiedziała po latach ich najstarsza córka.

Miłość dwojga była na tyle silna, że Stanisław Steczkowski zakończył swą kapłańską posługę i poślubił ukochaną Danutę. Po oficjalnej ceremonii młode małżeństwo powitało na świecie jeszcze ośmioro dzieci, w tym piosenkarkę Justynę Steczkowską.

Agata Steczkowska dziś

Agata Steczkowska jest dyrygentką, kompozytorką, wiolonczelistką, pianistką, pisarką, a według opisu na jej oficjalnej stronie internetowej, również modelką. "Od dzieciństwa związana z muzyką i sceną. Dała ponad 1000 koncertów. W ciągu 35 lat pracy wykształciła ponad 5000 wychowanków" - czytamy na "agatasteczkowska.com".

Poza tym Steczkowska jest również prezesem fundacji sygnowanej swoim nazwiskiem, autorką podręczników do nauki muzyki, organizatorką warsztatów muzycznych. Poza tym prowadzi aż trzy autorskie audycje radiowe. Na platformie YouTube możemy obserwować część z jej dokonań.

Artystka jest mamą 31-letniej Róży, która od ponad 10 lat mieszka w Madrycie. Z powodu pandemii utalentowana graficzka wróciła na kilka miesięcy do rodzinnego kraju. Od wielu lat pomaga mamie w prowadzeniu fundacji i jej licznych projektów.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta