Blisko ludziJustyna Steczkowska żegna mamę we wzruszających słowach. Opublikowała film

Justyna Steczkowska żegna mamę we wzruszających słowach. Opublikowała film

Justyna Steczkowska żegna mamę
Justyna Steczkowska żegna mamę
Źródło zdjęć: © Getty Images
Aleksandra Sokołowska

19.11.2020 09:40, aktual.: 02.03.2022 10:58

Dwa dni temu zmarła mama Justyny Steczkowskiej. Kobieta była po wylewie, w ostatnim czasie opiekowały się nią córki. Teraz piosenkarka na swoim koncie w mediach społecznościowych opublikowała wideo z mamą. Nagranie jest bardzo wzruszające. Aż ciężko powstrzymać łzy.

Danuta Steczkowska zmarła. O śmierci poinformowała Magda Steczkowska w mediach społecznościowych. Post zamieściła też Justyna Steczkowska. W kilku wzruszających zdaniach opisała, za co jest wdzięczna mamie.

- Nasza mama odeszła... Jestem wdzięczna Bogu za to, że miałam taką mamę, za to, że mogłam z nią być do końca... Pielęgnować ją, masować obolałe stopy, śpiewać jej ulubione piosenki na dobranoc, swoim służeniem jej pokazywać, jak ważna była dla mnie, jak bardzo wdzięczna jej jestem za życie, które mi dała, za miłość i troskę, którą nas obdarowała. Odeszła w naszym domu, otoczona dziećmi, które ją kochały i wnukami, które ją uwielbiały... Smutno mi mama bez Ciebie... Byłaś najdzielniejszą kobietą, jaką znałam i człowiekiem o wielkim sercu. P.S. Śmierć to tylko zamiana światów... – napisała piosenkarka i zamieściła wzruszające nagranie z mamą. Widać na nim Danutę Steczkowską, która spędza piękne chwile w rodzinnym gronie. Kobietą opiekują się dzieci, wnuki. Widać, że jest radosna, uśmiecha się, a rodzina daje jej energię. Na tym pięknym nagraniu słyszymy głos Justyny Steczkowskiej, która śpiewając, dziękuje mamie.

Steczkowska dbała o mamę Justyna Steczkowska w jednym z wywiadów przyznała, że jej mama przeszła poważny wylew. Była pod opieką wokalistki i rodziny. "Spadło na mnie tyle nowych obowiązków i emocji, że myślałam, że nie dam sobie rady" - powiedziała gwiazda w "Kulisach sławy TVN". Danuta Steczkowska wymagała rehabilitacji, jeździła na wózku, nie mówiła.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także