Trwa ładowanie...
ycipk-4l7t3f

Jest już bielizna inspirowana książką "50 twarzy Greya"

Brytyjska firma BlueBella, postanowiła wypuścić na rynek kolekcję bielizny inspirowaną powieścią erotyczną E. L. James „50 twarzy Greya”.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jest już bielizna inspirowana książką "50 twarzy Greya"
(bluebellablog.co.uk)
ycipk-4l7t3f

Książka zarobiła już miliony, niedługo powstanie ekranizacja. Teraz przyszedł czas na... majtki. Brytyjska firma BlueBella, postanowiła wypuścić na rynek kolekcję bielizny inspirowaną powieścią erotyczną E. L. James „50 twarzy Greya”. Na kolekcję składają się seksowne majtki i staniki dla pań oraz bokserki dla panów.

Pomysł zyskał aprobatę autorki książki, która pozwoliła, aby na bieliźnie pojawiły się fragmenty tekstów z bestsellera.

Kolekcja oficjalnie zadebiutuje w sierpniu podczas pokazu Moda Lingerie & Swimwear Show w Birmingham. Potem trafi do sprzedaży, a ceny będą wynosić od 12 do 40 funtów. Emily Bendell, szefowa i założycielka BlueBella, powiedziała: - „50 twarzy Greya” przysłużyło się naszej branży, cała seria odegrała ważną rolę w przemianie jaka dokonała się w postrzeganiu kobiecej zmysłowości. A że zmysłowość to główny element naszej wizji, stwierdziliśmy, że E.L. James to idealny partner do współpracy.

ycipk-4l7t3f
(fot. bluebellablog.co.uk)
Podziel się

Pierwsza kolekcja trafi do sklepów w sezonie przedświątecznym. W przyszłym roku producent planuje kolejną, w związku z premierą ekranizacji książki. Zdjęcia kolekcji pojawiły się na razie na oficjalnej stronie internetowej BlueBella.

(ma)

POLECAMY:

ycipk-4l7t3f

* Grey ma więcej niż 50 twarzy*

* Który z tych przystojniaków zostanie Greyem?*

* Mila Kunis nie pozna 50 twarzy Greya*

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-4l7t3f

ycipk-4l7t3f
ycipk-4l7t3f