ModaJest już bielizna inspirowana książką "50 twarzy Greya"

Jest już bielizna inspirowana książką "50 twarzy Greya"

Jest już bielizna inspirowana książką "50 twarzy Greya"
Źródło zdjęć: © bluebellablog.co.uk
29.07.2013 22:46

Brytyjska firma BlueBella, postanowiła wypuścić na rynek kolekcję bielizny inspirowaną powieścią erotyczną E. L. James „50 twarzy Greya”.

Książka zarobiła już miliony, niedługo powstanie ekranizacja. Teraz przyszedł czas na... majtki. Brytyjska firma BlueBella, postanowiła wypuścić na rynek kolekcję bielizny inspirowaną powieścią erotyczną E. L. James „50 twarzy Greya”. Na kolekcję składają się seksowne majtki i staniki dla pań oraz bokserki dla panów.

Pomysł zyskał aprobatę autorki książki, która pozwoliła, aby na bieliźnie pojawiły się fragmenty tekstów z bestsellera.

Kolekcja oficjalnie zadebiutuje w sierpniu podczas pokazu Moda Lingerie & Swimwear Show w Birmingham. Potem trafi do sprzedaży, a ceny będą wynosić od 12 do 40 funtów. Emily Bendell, szefowa i założycielka BlueBella, powiedziała: - „50 twarzy Greya” przysłużyło się naszej branży, cała seria odegrała ważną rolę w przemianie jaka dokonała się w postrzeganiu kobiecej zmysłowości. A że zmysłowość to główny element naszej wizji, stwierdziliśmy, że E.L. James to idealny partner do współpracy.

Pierwsza kolekcja trafi do sklepów w sezonie przedświątecznym. W przyszłym roku producent planuje kolejną, w związku z premierą ekranizacji książki. Zdjęcia kolekcji pojawiły się na razie na oficjalnej stronie internetowej BlueBella.

(ma)

POLECAMY: