Trwa ładowanie...

Jest od niej starszy o 27 lat. Wiek w ich związku nie gra żadnej roli

Dorota Segda i Stanisław Radwan są ze sobą od 29 lat. Wiek to jednak tylko liczba, jeśli mówimy o prawdziwej miłości. A obydwoje potwierdzają, że ich relacja opiera się właśnie na tak solidnej podstawie. W nowym wywiadzie para opowiedziała o kulisach związku.

Share
Dorota Segda i Stanisław Radwan od 29 lat tworzą zgraną paręDorota Segda i Stanisław Radwan od 29 lat tworzą zgraną paręŹródło: FORUM, fot: - / Studio69 / Forum
d4dr0ry

Duża różnica wieku nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć zgrany duet. Tę tezę potwierdza wiele osób, które od lat trwają w szczęśliwych związkach, mimo że jedna z osób jest starsza o kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat. Nawet wśród gwiazd nie jest to rzadkie zjawisko. Jedną z takich par tworzy Dorota Segda oraz Stanisław Radwan. Jak wygląda ich życie po 29 wspólnych latach?

"Łączy nas umiejętność zachwycania się małymi rzeczami"

Na rozmowę o miłości z parą zdecydował się magazyn "Viva". Dziennikarka poruszyła podczas wywiadu wiele ważnych kwestii. Para poznała się kiedy pan Stanisław był jeszcze dyrektorem Starego Teatru, a pani Dorota młodą początkującą aktorką i studentką. Od razu okazało się, że pomiędzy dwójką jest chemia. Oboje zgodnie przyznają, że niesamowita więź wynika z faktu, że dzielą m.in. zainteresowania, czy poglądy.

d4dr0ry

"Łączy nas (...) umiejętność zachwycania się, takiego bez reszty, różnymi małymi rzeczami. Stasiu śmieje się ze mnie, że często używam egzaltowanych słów typu: "Jeszcze nigdy ten krzak bzu nie kwitł tak pięknie". Natomiast Staś wciąż uczy mnie patrzenia na dzieła sztuki. Kiedy idę z nim przez jakieś muzeum albo kiedy oglądamy albumy, potrafi zwrócić uwagę na jakiś szczególik" - tłumaczy Dorota Segda.

Aktorka przyznaje, że partner pokazuje zarówno jej, jak i znajomym zupełnie inny świat. Przy tym wszystkim jest też niezwykle młody duchem, dlatego też różnica wieku dla Segdy jest niezauważalna.

Życie to sztuka uczenia się od siebie nawzajem

Segda ze śmiechem przyznaje, że jej wybranek jest prawie pod pantoflem. Prawie, bo mimo jej usilnych starań wciąż do końca nie da się jej podporządkować. Silne osobowości nie ścierają się jednak, a dają możliwość odkrywania świata oraz wspólnego przeżywania pięknych momentów.

d4dr0ry

"Wydaje mi się, że bez wymiany myśli, nazwijmy to tak ogólnie, nie ma pożywki dla uczuć. Takie rzeczy najbardziej wiążą, zbliżają" - zauważa Radwan.

Już wkrótce parze wybije 30. rocznica związku. To chyba najlepsze potwierdzenie, że uczucie jest prawdziwe.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Znane pary ze sporą różnicą wieku

d4dr0ry
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dr0ry
d4dr0ry