Blisko ludziJest tancerką pole dance. Jej występ w domu starców stał się hitem sieci

Jest tancerką pole dance. Jej występ w domu starców stał się hitem sieci

Embla Bergli zaprezentowała taniec na rurze w domu starców
Embla Bergli zaprezentowała taniec na rurze w domu starców
Źródło zdjęć: © Instagram.com
Marta Kutkowska
14.04.2022 22:02, aktualizacja: 15.04.2022 07:21

Embla Bergli jest zawodową tancerką pole dance i tiktokerką pochodzącą z Norwegii. Gdy została poproszona o pokaz w domu starców, była sceptyczna. Okazało się, że pomysł był doskonały. Lokatorzy ośrodka postanowili spróbować swoich sił na rurce.

Pole dance już dawno przestał się kojarzyć z klubami erotycznymi. Akrobacje na rurze chętnie trenują i managerki, i gospodynie domowe. Nic dziwnego, ta forma aktywności doskonale kształtuje sylwetkę, a także rozwija wytrzymałość. Lokatorzy domu starców udowodnili, że można zacząć bez względu na wiek.

Seniorzy oniemieli

Embla Bergli to prawdziwa mistrzyni pole dance. Na swoim TikToku i Instagramie pokazuje skomplikowane figury akrobatyczne wzbudzając zachwyt obserwatorów. Jednak to dopiero wideo nagrane w domu seniora zapewniło jej międzynarodową popularność. Klip obejrzało już podac pięć milionów osób.

Podczas występu Embla wystąpiła w skąpym stroju i bardzo wysokich szpilkach. Publiczność oszalała. Gdy umilkły brawa, widzowie postanowili spróbować swoich sił na rurce. Widać, że sprawiło im to wiele radości. Być może dla niektórych będzie to początek przygody z pole dance?

Polskie gwiazdy pokochały pole dance

Pole dance jakiś czas temu podbił serca polskich gwiazd. Jedną z celebrytek, która regularnie trenuje na rurce, jest Anna Wendzikowska. Na jej Instagramie można znaleźć nagranie z treningów. 

- Poczułam, że potrzebuję nowej zajawki i że muszę się jednak regularnie ruszać, a siłownia trochę mnie nudzi. Zbierałam się już od jakiegoś czasu do pole dance, bo słyszałam, że to super ćwiczenia na ciało. Jak patrzyłam na różne zdjęcia z zajęć, to byłam pewna, że nie będzie nudy - można było przeczytać jakiś czas temu w social mediach dziennikarki.

Pole dance trenowała swego czasu także Klaudia Halejcio, a także Kamila Szczawińska.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta