GwiazdyJoan Collins: Thandie Newton nie była wykorzystywana

Joan Collins: Thandie Newton nie była wykorzystywana

Joan Collins: Thandie Newton nie była wykorzystywana
Źródło zdjęć: © AFP

06.04.2013 22:21, aktual.: 07.04.2013 12:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Joan Collins nie zgadza się z opinią Thandie Newton, która uważa, że jako nastolatka była wykorzystywana seksualnie przez reżyserów i producentów.

Joan Collins nie zgadza się z opinią Thandie Newton, która uważa, że jako nastolatka była wykorzystywana seksualnie przez reżyserów i producentów. W wywiadzie dla CNN.com Newton opowiedziała o swoich doświadczeniach z lat młodości, kiedy stawiała pierwsze kroki w branży filmowej.

- Miałam 16 lat, dopiero co wyszłam ze szkoły i szukałam szczęścia w branży - wspomina aktorka. - Mogę z pełną odpowiedzialnością wyznać, że zostałam wtedy skrajnie uprzedmiotowiona. Tak chyba miałam się czuć. Wykorzystywano mnie seksualnie, oczekiwano konkretnych zachowań na przesłuchaniach... Jeden reżyser kazał mi rozchylić nogi i jedną zarzucić na poręcz fotela, a kamerą zaglądał mi pod spódniczkę. To było okropne.

Na 80-letniej Joan Collins, czyli pamiętnej Alexis z "Dynastii", historie młodszej koleżanki nie robią żadnego wrażenia.

- To jest seksualne wykorzystywanie? Proszę was. Wykorzystywane to są dzieci sprzedawane do domów publicznych, a nie nastolatki, na które ktoś gwizdnie albo które ktoś poderwie - ocenia Collins. - To część dorastania, coś, o czym rodzice nie mówią swoim dzieciom. Kiedy moja siostra miała 13 lat, a ja 17, pewien bardzo znany gwiazdor filmowy łaził za nami po całym Cannes, żeby tylko nas poderwać. Pamiętajcie, dziewczęta. To wy macie władzę, nie mężczyźni.

Dorobek Joan Collins zamyka gościnny występ w serialu "Sposób użycia". Thandie Newton możemy podziwiać obecnie w telewizyjnym cyklu "Rogue".

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także