Blisko ludziJoanna Jabłczyńska miała wypadek. "Mogę wrzucić tylko zdjęcie z SOR-u"

Joanna Jabłczyńska miała wypadek. "Mogę wrzucić tylko zdjęcie z SOR‑u"

Joanna Jabłczyńska trafiła do szpitala
Joanna Jabłczyńska trafiła do szpitala
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
19.10.2021 13:23

Joanna Jabłczyńska podzieliła się z obserwatorami na Instagramie smutną wiadomością. Aktorka miała wystąpić w spektaklu, jednak splot wydarzeń sprawił, że musiała udać się do szpitala.

Joanna Jabłczyńska prowadzi bardzo intensywny tryb życia. Między nagraniami "Na Wspólnej" a spektaklami, gwiazda stara się zawsze wygospodarować miejsce dla rodziny, ale i samej siebie. Aktorka kocha aktywność fizyczną; często dzieli się swoimi treningowymi technikami na Instagramie. Jednak nawet najbardziej wytrwali zawodnicy czasem łapią kontuzję. Niestety, z powodu pewnego wypadku Jabłczyńska była zmuszona udać się jak najszybciej do lekarza, co pokrzyżowało jej dalsze plany.

Joanna Jabłczyńska znalazła się na SOR-ze

Nie wiadomo, co dokładnie przydarzyło się Jabłczyńskiej. Niestety patrząc na zdjęcia, które pojawiły się na Instagramie, nie jest za wesoło. Aktorka poinformowała, że znalazła się na SOR-ze. Widzimy też, że gwiazda serialu "Na Wspólnej" skończyła z nogą w gipsie.

- Choć to zdjęcie niesie w sobie mnóstwo smutku i złości, to czuję się w obowiązku je opublikować. W najbliższy weekend miałam zagrać spektakl "Najsłodszy owoc" w Białymstoku i Rawiczu. Duży wątek Marty czeka na zagranie w "Na Wspólnej", a zamiast zdjęć ze sceny i planu, mogę wrzucić tylko zdjęcie z SOR-u. Drodzy Widzowie z Białegostoku, Was przepraszam najmocniej, ponieważ już wiem, że nie udało się znaleźć zastępstwa na spektakl w najbliższa sobotę. Przyjmijcie proszę moje najszczersze przeprosiny i obiecajcie, że przyjdziecie do teatru w lutym, kiedy będę już w pełni sił. Obiecuję dać z siebie wszystko! - pisze pani Joanna. Pewnych rzeczy niestety przeskoczyć się nie da, mimo największych chęci.

- Na razie pełna mobilizacja, aby jak najszybciej rozpocząć rehabilitację i wrócić do sprawności - dodaje, co jest sygnałem, że sprawa z nogą jest naprawdę poważna.

Zdrowie na pierwszym miejscu

Aktorka prosi o zrozumienie i czeka na moment, kiedy będzie mogła rozpocząć właściwe leczenie. W przypadku rehabilitacji bardzo ważne jest, aby ćwiczenia wykonywać tak długo, jak zaleci nam lekarz. Zbyt krótki odpoczynek i powrót do codziennych wyzwań może skończyć się tragicznie dla np. złamań czy naderwanych ścięgien. Pamiętajmy zatem, aby poświęcić swojemu zdrowiu odpowiedni czas.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta