Blisko ludziJoanna Koroniewska odpowiada teściowej. "Złośliwości same się cisną na usta"

Joanna Koroniewska odpowiada teściowej. "Złośliwości same się cisną na usta"

Joanna Koroniewska odpowiada teściowej. "Złośliwości same się cisną na usta"
Źródło zdjęć: © ONS.pl
06.12.2019 09:42

Z okazji mikołajek Katarzyna Dowbor opublikowała stare zdjęcie swoich dzieci – Macieja i Marii – oraz synowej, Joanny Koroniewskiej. Aktorka od razu skomentowała zachowanie teściowej w swoim unikalnym stylu.

"Dziękuję mamo za tę fotkę z rana. Złośliwości same się cisną na usta" – zaczęła swój wpis Joanna Koroniewska. Dość emocjonalnie zareagowała na zdjęcie, które zamieściła na Instagramie jej teściowa, Katarzyna Dowbor. Oczywiście cała wypowiedź została utrzymana w żartobliwej konwencji, tak charakterystycznej dla Koroniewskiej.

Joanna Koroniewska komentuje zdjęcie Katarzyny Dowbor

Fotografia Macieja Dowbora, jego siostry Marii Dowbor-Baczyńskiej i Joanny Koroniewskiej w mikołajkowych czapkach wzbudziło niemałe emocje wśród tej ostatniej. "Po tym zdjęciu można odnieść wrażenie, że my z mężem znamy się od podstawówki, tzn. on mnie taką zna, bo na tej fotce to widzę jakiegoś leciwego pana. Nie dość, że nie zmieścił się w kadrze, to jeszcze spokojnie mógłby mieć już żonę i dwójkę dzieci" – przyznała aktorka.

Dodała, że sama właśnie tak o nim pomyślała, gdy go poznała. Choć małżonkowie są w tym samym wieku, na zdjęciu Koroniewska wygląda naprawdę młodo – zresztą do dziś, mimo skończonych 40 lat, nie można jej odmówić dziewczęcego uroku.

Aktorka nie ukrywa, że stare zdjęcie przypomniane przez Dowbor "zrobiło jej dzień". Przy okazji zwróciła się do obserwatorów i życzyła im… dystansu, czyli tego, o czym wielu z nas zapomina.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (73)
Zobacz także