Blisko ludziJoanna Krupa obchodzi 41. urodziny. W tym dniu zapomni o koronawirusie

Joanna Krupa obchodzi 41. urodziny. W tym dniu zapomni o koronawirusie

Joanna Krupa obchodzi 41. urodziny. W tym dniu zapomni o koronawirusie
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Dominika Czerniszewska
23.04.2020 10:34, aktualizacja: 23.04.2020 11:30

Joanna Krupa świętuje dziś 41. urodziny. Jak na prawdziwą gwiazdę show-biznesu przystało musiała wymyślić coś nietypowego. Nawet w dobie koronawirusa. To szczególny dla niej dzień. – Po raz pierwszy będę je odchodzić z moją córeczką u boku – cieszy się modelka.

Joanna Krupa w rozmowie z "Faktem" zdradziła swoje plany na ten dzień. – Wraz z mężem, córką i nianią, która z nami mieszka, planujemy wybrać się na piknik do Malibu, marzy nam się plaża. Musimy znaleźć ustronne miejsce, gdzie nie będzie nikogo. To dla nas wyjątkowy dzień, bo Douglas również ma urodziny – powiedziała.

– Z jednej strony będą to jedne z najlepszych urodzin w życiu, bo po raz pierwszy będę je odchodzić z moją córeczką u boku. Z drugiej strony jednak będą smutne przez to, co się dzieje na całym świecie... – dodała.

Joanna Krupa o koronawirusie

Warto przypomnieć, że wcześniej modelka sama zachęcała, aby nie wychodzić z domu. "To nie jest czas na spotkania ze znajomymi w domu lub na zewnątrz. To czas, aby zostać w domu i być odpowiedzialnym! Nawet jeśli jesteś młody i zdrowy i nie masz żadnych objawów, może ci się to przydarzyć lub możesz być nosicielem i przekazać to komuś innemu. Młodzi ludzie również umierają, nie tylko ci w podeszłym wieku!" – napisała w mediach społecznościowych.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: SIŁACZKI – program Klaudii Stabach. Historie inspirujących kobiet

Źródło artykułu:WP Kobieta